Menu

Aktualizujte: 113 důležitých záplat pro váš počítač

16.05.2015 14:59 | Karel Kovar + Přidat komentář
Aktualizujte: 113 důležitých záplat pro váš počítač

Aktualizujte: 113 důležitých záplat pro váš počítač | foto: CHIP

Microsoft, Adobe a Mozilla vydali balíky aktualizací, které opravují obrovské množství chyb. Zde se rozhodně nevyplatí čekat.

Vzhledem k celé řadě problémů se stabilitou jsme několikrát doporučili vypnout si automatické aktualizace – vždy se vyplatí počkat alespoň jeden den, aby bylo jasné, zda nové aktualizace nezpůsobí více problémů než jich opraví. Nový balík aktualizací od Adobe, Microsoftu a Mozilly lze ale doporučit k okamžité instalaci. Obsahuje totiž celou řadu kritických záplat. A co tedy v těchto opravných balíčcích najdete?

Microsoft v rámci May 2015 Patch Tuesday vydal 13 bezpečnostních bulletinů, v rámci kterých opravuje 48 zranitelností. Jejich seznam a další podrobné informace najdete zde: https://technet.microsoft.com/…n903782.aspx.

Adobe vydal update, který obsahuje aktualizace pro 52 zranitelností pro různé produkty: například Flash Player, Adobe Reader a Adobe Acrobat. Podrobnosti najdete na webu společnosti Adobe: www.adobe.com/…updates.html

A nakonec Mozilla, která v rámci nejnovější verze 38 opravila 13 zranitelností, včetně 5 kritických chyb. Viz: https://www.mozilla.org/…mfsa2015-46/

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení