Menu

Aktualizujte si děravý Flash

02.07.2015 22:28 | Karel Kovar + Přidat komentář
Aktualizujte si děravý Flash

Aktualizujte si děravý Flash | foto: CHIP

V Adobe Flash se objevila nebezpečná zranitelnost, kterou už zneužívá nový malware. Rozhodně proto doporučujeme záplatovat. 

Bezpečnostní experti ze společnosti FireEye v rámci sledování phishinových kampaní objevili nový malware, útočící na firmy z oblasti obrany, letectví a telekomunikací. Malware využívá zranitelnost označenou jako CVE-2015-3113 v Adobe Flash. Tato zero-day zranitelnost umožňuje útočníkům vzdáleně spustit vlastní kód a získat tak kontrolu nad systémem. Další podrobnosti o tomto problému najdete na webu TheHackerNews na adrese http://thehackernews.com/2015/06/adobe-flash-player.html.

 

Novou verzi Adobe Flash, ve které jsou již tyto chyby opravené  pak na internetových stránkách společnosti Adobe: http://blogs.adobe.com/psirt/?p=1210

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení