Menu

Alza spouští nové předplatné za 59 Kč s dopravou zdarma. Má to ale háček

28.05.2022 12:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Alza spouští nové předplatné za 59 Kč s dopravou zdarma. Má to ale háček

Alza spouští nové předplatné za 59 Kč s dopravou zdarma. Má to ale háček | foto: Pickawood / Unsplash

Největší tuzemský internetový obchod Alza.cz spouští novou formu předplatného. Po službě Alza Premium se dostane i na méně náročné zákazníky, kterým stačí jen základní výhody a nechtějí utrácet moc peněz navíc. Co všechno nabízí novinka AlzaPlus?

V rámci nového programu AlzaPlus obdrží předplatitelé jednu velkou výhodu oproti “běžným zákazníkům”. Tou je bezplatná doprava na všechny pobočky i AlzaPointy, všechny AlzaBoxy, výdejní místa Zásilkovny, PPL Parcel Shopy a také balíky do Balíkovny České pošty.

Alza dále upozorňuje, že doprava zdarma se vztahuje na jakýkoliv sortiment, od zubních kartáčků až po velké spotřebiče do domácnosti a podobně. Nákupů s bezplatnou dopravou můžete za den učinit prakticky neomezeně.

Předplatné vyjde na 59 Kč měsíčně. Za velmi výhodnou cenu 299 Kč si pak můžete zaplatit členství rovnou na celý rok. V takovém případě vás měsíční členství vyjde na 25 Kč, to je necelá koruna na den. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

A internetový obchod se zeleným mimozemšťanem ve znaku rovnou i nabízí výpočet průměrně ušetřených peněz. Pokud si na Alze jednou měsíčně nakoupíte drogerii, v průběhu roku dva narozeninové dárky, dvakrát nakoupíte vybavení do domácnosti nebo pro zahradu, jednou do roka pořídíte velký domácí spotřebič, učiníte dva poprázdninové nákupy do školy a do práce a během Vánoc objednáte zhruba čtyři zásilky, ušetříte za rok na dopravě skoro tisíc korun.

Alza Premium pro opravdové fajnšmekry

Jediným háčkem je, že chybí bezplatná doprava až domů. Pro takové účely má ovšem Alza již delší dobu v záloze službu Premium. V rámci té máte k dispozici kompletní dopravu zdarma, i třeba k vám domů. Dále prioritní vyřízení reklamací, přednost na zákaznické lince, exkluzivní slevy na zboží, předplatné časopisů a novin zadarmo a také obdržíte vlastního speciálního asistenta.

Celé toto opravdu silně prémiové členství vás vyjde na 249 Kč měsíčně včetně DPH. Pokud si vezmete Premium rovnou na celý rok, vyjde vás “jen” na 2490 Kč i s DP a dva měsíce tedy máte od Alzy gratis.

Zdroj: AlzaPlus, Alza Premium

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Souhlas

  Reakce na Daniel: souhlas, reklamace u nich je téměř nemožná a platit si „předplatné“ dopravy zdarma? Ne díky.

  Reagovat na komentář

  Tím to nezachrání

  Tak vůbec je to kapitalistickej sajrajt zpoplatnit převzetí na pobočce – naštěstí je takových svinských eshopů u nás pomálu. A ty problémy, kdykoliv jsem něco reklamoval a potřeboval vyměnit – i to mi chtěli zpoplatnit, kdybych jim nezačal vždycky vyhrožovat. Alza je prostě hnus a od nich, pokud možno, nic nebrat – chovaj se přesně jako ten jejich maskot – malej zelenej podvraťáckej zmetek.

  Reagovat na komentář

  jsou to zmrdi

  zmrdi

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení