Menu

Amazon v češtině

07.11.2017 16:18 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Amazon v češtině

Amazon v češtině | foto: CHIP

Největší internetový obchod Amazon přeložil svůj e-shop do češtiny. Nakupování tedy bude pro české zákazníky jednodušší.

V internetovém obchodě Amazon najdete přes 100 milionů produktů. Přeložení do češtiny (které zatím není dokonalé), tedy nebylo vůbec jednoduché. Zákazníci najdou ochod stále na stránce amazon.de – nově si ale mohou kliknout na ikonu zeměkoule na horní liště a přepnout na „Čeština – CS“, případně mohou rovnou na amazon.cz. Novinkou je i telefonický nebo e-mailový zákaznický servis nebo objednávka v českém jazyce.

"Jsme rádi, že Amazon.de je teď pohodlnější pro větší množství česky mluvících zákazníků, kteří zde mohou nakupovat v češtině. Tento krok nás opět přiblížil k naší vizi - umožnit zákazníkům nakupovat cokoliv potřebují bez jakýchkoliv bariér na kterékoliv z našich evropských stránek," uvedl regionální manažer Ralf Kleber.

Na Amazonu mohou zákazníci vybírat ze široké nabídky produktů ve více než 30 kategoriích. Možnost výběru češtiny jako preferovaného jazyka je k dispozici v prohlížečích stolních počítačů a notebooků. Zákazníci, kteří na Amazonu nakupují opakovaně, si ji mohou také uložit ve svém profilu. Web Amazonu je pro zákazníky dostupný vedle němčiny také v nizozemštině, angličtině, polštině a turečtině.

Firma v roce 2013 otevřela ve středočeské Dobrovízi centrum vráceného zboží a v roce 2015 tam zahájilo provoz i distribuční centrum. V budově je možné uložit až 18 milionů kusů zboží a za jeden den vypravit až jeden milion zásilek. Amazon je největším internetovým obchodem na světě, celkem má zhruba 130 distribučních center.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Amazon už nikdy

  Větrná elektrárna 12000W cena 17000 Kč!!!!!­Objednávka měla zpoždění cca 2 měsíce! Výkon ( reálný) možná tak 200 W. Regulátor nabíjení shořel ihned po zapojení. Lopatky turbíny měly být ze slitiny hliníku a jsou plastové, takže životnost místo 20 let je tak 5 let. Prodejce dělá mrtvého brouka. Amazon de odmítá vrátit peníze v rámci Garance A-Z. A protože prý ve skladě v Německu mají epidemiemi tak to mám poslat na vlastní náklady do skladu ve Francii. Děs děs děs děs a 17000 v prdeli

  Reagovat na komentář

  Amazon už nikdy

  Amazon už nikdy! Větrná elektrárna z za 17000 Kč. Dva měsíce zpoždění! Absolutně žádný výrobní štítek s parametry! Výrobcem uváděného výkonu 12000W nedosáhne ani kdyby se rozkrajel. Ihned po připojení regulátoru tento shořel. Chci ho vrátit a prodejce dělá mrtvého brouka a Amazon v rámci záruky A-Z žádost o vrácení peněz zamítl bez odůvodnění. Po 14 dnech provozu naprázdno se vrtule kvedlá jako by měla vysypané ložiska. Strašné, strašné, strašné a 17000 Kč v prdeli

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení