Menu

Asus O!Play Media Pro

09.08.2012 06:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Asus O!Play Media Pro

Asus O!Play Media Pro | foto: CHIP

Přehrávač Asus O!Play Media Pro podporuje více než 50 různých multimediálních formátů. Integrovaný digitální tuner otevírá bránu do světa digitální televize. Rozhraní Wireless-N a Gigabit Ethernet nabízejí vysokorychlostní přístup k internetu a místní síti...

Kodek přehrávače O!Play Media Pro podporuje více než 50 multimediálních formátů, takže je zaručena kompatibilita téměř s jakýmkoli obsahem. Novinka je vybavena integrovaným digitálním DVB-T tunerem. Digitální televize poskytuje uživatelům přístup k vyššímu rozlišení (DVD kvalita), zvuku na úrovni disků CD, interaktivnímu obsahu a datovým službám. Zařízení O!Play Media Pro promění jakoukoli televizi v digitální TV, ale přináší i další možnosti set top boxu, jako je elektronický programový průvodce (EPG) umožňující plánování obsahu až na týden dopředu.

 

Přehrávač Asus O!Play Media Propodporuje více než 50 různých multimediálních formátů a nabízí integrovaný digitální tuner pro příjem televizního vysílání.
Přehrávač Asus O!Play Media Propodporuje více než 50 různých multimediálních formátů a nabízí integrovaný digitální tuner pro příjem televizního vysílání.

 

Přístroj nabízí možnost kabelového připojení Gigabit Ethernet LAN i bezdrátového připojení Wi-Fi 802.11n. Do uživatelského rozhraní je začleněn přímý přístup k několika oblíbeným službám jako YouTube XL, Acetrax, Facebook, DailyMotion, Picasa a desítkám internetových televizí a rádií. Přehrávač O!Play Media Pro podporuje všechny vysokorychlostní standardy,  takže umožňuje rychlé stahování i plynulé přehrávání HD obsahu.

Zásluhou technologií O!Direct a O!MediaShare mohou uživatelé prostřednictvím zařízení O!Play Media Pro přehrávat obsah ze stolních počítačů, notebooků, tabletů a smartphonů přímo na televizi v obývacím pokoji – to vše pomocí několika kliknutí. Funkce O!Direct umožňuje přesun multimediálních souborů přes kabelové i bezdrátové připojení stiskem jediného tlačítka, takže již nebude potřeba používat fyzické USB úložiště. Aplikace O!MediaShare (dostupná zdarma ke stažení ze služby Google Play) dokáže k HDTV přes přehrávač O!Play Media Pro připojit mobilní zařízení, např. smartphony, a podporuje bezdrátové přehrávání obsahu z těchto zařízení na velké obrazovce.

Pro přehrávač O!Play Media Pro bude Asus nabízet možnost živých aktualizací firmwaru. Novinka by se měla objevit na našem trhu zhruba v polovině srpna, její cena se bude pohybovat okolo 3 000 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení