Menu

ASUS ZenFone Zoom – smartphone s fotoaparátem se zoomem

08.01.2015 16:46 | Pavel Trousil + Přidat komentář
ASUS ZenFone Zoom – smartphone s fotoaparátem se zoomem

ASUS ZenFone Zoom – smartphone s fotoaparátem se zoomem | foto: CHIP

ASUS představil na veletrhu CES dva smartphony z řady ZenFone. Model ZenFone 2 se 4GB operační paměti se stal novou vlajkovou lodí firmy a ZenFone Zoom je nejtenčím chytrým telefonem s 13Mpx fotoaparátem a trojnásobným optickým zoomem. 

asus-zenfone-2-color-line-nahled

ZenFone 2 se od předchozích telefonů řady ZenFone liší přepracovaným designem s vylepšenou ergonomií. Nabídne 5,5“ Full HD IPS+ displej, 64bitový procesor Intel Atom Z3580 s frekvencí 2,3 GHz a jako první telefon na světě i 4 GB operační paměti. Má také 13Mpx kameru PixelMaster a připojíte se s ním i k rychlým mobilním sítím standardu LTE/4G. Vylepšení se dočkalo i rozhraní ASUS ZenUI. Tlačítka hlasitosti se netradičně nacházejí pod fotoaparátem na zadní straně.

asus-zenfone-zoom-nahled

Druhým představeným modelem je ZenFone Zoom, který vyniká oproti ostatním fotomobilům trojnásobným optickým zoomem u svého fotoaparátu. Jde podle Asusu o nejtenčím chytrým telefonem s 13Mpx fotoaparátem a trojnásobným optickým zoomem na světě. Zadní kamera modelu ZenFone Zoom disponuje celkem 10 čočkami. ZenFone Zoom má také optickou stabilizaci obrazu (OIS), který je podpořen laserovým ostřením. Pokročilí uživatelé mohou využít manuální režim fotoaparátu.

ZenFone Zoom bude podobně jako ZenFone 2 vybaven 5,5 Full HD displejem, dále čtyřjádrovým procesorem Intel Atom, 2 GB RAM a až 128GB úložištěm a LTE připojením. Telefon nabídne také dva sloty na SIM karty.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení