Menu

AT Computers je autorizovaným distributorem iPhonů

28.02.2014 09:24 | Pavel Trousil + Přidat komentář
AT Computers je autorizovaným distributorem iPhonů

AT Computers je autorizovaným distributorem iPhonů | foto: CHIP

Společnost AT Computers rozšířila svoji nabídku smartphonů o všechny modely iPhone. Dosud byly iPhony dostupné pouze prostřednictvím mobilních operátorů, ale nyní budou k dispozici i u prodejců IT techniky.

iphone5s-pf-3up-us-nyni-od-at-computers-nahled Společnost AT Computers zkompletovala celé portfolio mobilních zařízení a počítačů Mac od společnosti Apple a nově bude distribuovat i smartphony iPhone. Totéž se týká také případného servisu.

Telefony iPhone patří mezi nejoblíbenější mobilní zařízení současnosti. Aktuální model iPhone 5s je na českém trhu od konce října 2013. Má procesor A7 s 64bitovou architekturou, snímač otisků prstů Touch ID, 8megapixelový fotoaparát iSight, kameru FaceTime HD, iOS 7 a iCloud. Nově uzavřená autorizovaná distribuce se týká všech modelů telefonů iPhone, kromě typu 64 GB 5S. Zboží je na prodejnách naskladněno od 28. února 2014.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení