Menu

AT Computers spustil vylepšený web X-Diablo pro herní nadšence

25.04.2017 12:13 | Milan Loucký + Přidat komentář
AT Computers spustil vylepšený web X-Diablo pro herní nadšence

AT Computers spustil vylepšený web X-Diablo pro herní nadšence | foto: CHIP

Právě byla spuštěna nová verze webových stránek herních počítačů X-Diablo, projektu společnosti AT Computers v oblasti gamingu.

Cílem je zpřehlednit zákazníkům jednotlivé typy herních počítačů a zjednodušit tím jejich výběr a nákup. Základní nabídka se dělí na herní sestavy řady Gamer (základní řada), Family (herní PC malých rozměrů), Extreme (nejvýkonnější sestavy pro náročné hráče) a Limited (limitované sestavy). U každého typu PC můžete najít podrobnou konfiguraci, jaké komponenty jsou součástí, dále informace o výkonnosti, záruce i doporučené ceně vč. DPH.

ATC i zde ctí své pravidlo, že neprodává koncovým zákazníkům napřímo. Zákazník si ale svého prodejce může vybrat z rozsáhlé prodejní sítě – aktuálně si herní stroje X-Diablo můžete pořídit ve více než 400 prodejnách po celé ČR.

Najdete zde také nové originální polepy skříní, které ATC nedávno nabídlo jako novinku, a to v šesti designech – oheň, sport, auta, fantasy, army nebo koláž všech těchto uvedených možností. O této možnosti jsme vás už informovali.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení