Menu

AVG má 200 milionů uživatelů

05.03.2015 10:44 | Pavel Trousil + Přidat komentář
AVG má 200 milionů uživatelů

AVG má 200 milionů uživatelů | foto: CHIP

Společnost AVG Technologies, která se specializuje na internetovou bezpečnost, oznámila, že překročila hranici 200 milionů aktivních uživatelů po celém světě, z čehož je přes 100 milionů uživatelů mobilních. 

avg-nahled

Významného milníku bylo dosaženo právě díky rychlému růstu v mobilních technologiích. Více než 50 milionů nových uživatelů přibylo za posledních 18 měsíců, přičemž využívají jeden nebo více spotřebitelských či podnikových produktů pro mobilní i stolní platformy jako je Android, iOS, Windows a Apple Mac.

Společnost AVG v tomto týdnu na konferenci Mobile World Congress oznámila novou verzi platformy AVG Zen a ukázala spektrum funkcí zaměřených na bezpečnost rodiny, podporu pro aplikace a služby partnerů v odvětví včetně provázání s fenoménem tzv. internetu věcí. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení