Menu

Avira vylepšuje engin svého antiviru

14.07.2014 14:15 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Avira vylepšuje engin svého antiviru

Avira vylepšuje engin svého antiviru | foto: CHIP

Každý uživatel placené verze antiviru Avira získá přístup k nejnovějším antimalwarovým technologiím Avira Protection Cloud a Avira URL Cloud a k novému antimalwarovému enginu umožňujícímu rychlejší kontrolu.

avira-nahled

Společnost Avira oznámila vydání programu Avira Antivirus Pro, který již obsahuje nové a vylepšené jádro, jež se bude používat v portfoliu produktů chystaných na rok 2015. Avira Antivirus Pro nabízí všem uživatelům placené verze tu nejaktuálnější antimalwarovou technologii, včetně neomezeného přístupu ke službám Avira Protection Cloud a Avira URL Cloud.

Přechod na verzi Avira Antivirus Pro proběhne automaticky, aniž by to od uživatelů vyžadovalo jakékoli kroky. Software bude postupně nasazen všem uživatelům placené verze po celém světě. Jeden z placených produktů dostane nový název: Sada Avira Antivirus Suite se změní na Avira Antivirus Pro. Uživatelé sad Internet Security Suite a Ultimate Protection Suite budou moci využívat výhod, které přináší aktualizované jádro AV Pro, změna však neovlivní další funkce jejich softwaru.

Při vydání softwaru Avira Antivirus Pro společnost Avira zároveň oznámila, že nyní všem uživatelům nabízí nejrychlejší antimalwarový engine. Program Avira poprvé využívá formát xVDF (extended Virus Definition File), což vývojářům umožnilo zvýšit počet souborů s virovými definicemi a optimalizovat rychlost jejich stahování. To přináší výhody spočívající v rychlejším spuštění systému, menší velikosti souboru s virovou definicí při každé aktualizaci, nižší objem stahování souborů VDF a nižší využití prostředků potřebných pro základní produkt.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení