Menu

Benq C1250 – 12mpx za dva tisíce

21.05.2010 09:19 | Redakce Chip + Přidat komentář
Benq C1250 – 12mpx za dva tisíce

Benq C1250 – 12mpx za dva tisíce | foto: CHIP

Společnost BenQ uvedla za rozumnou cenu na trh nový digitální fotoaparát C1250 s 12megapixelovým CCD snímačem, chytrou detekcí scén, 3x optickým zoomem a 2.7” LCD displejem. Benq za něj chce 1 999 Kč bez DPH (tedy 2 398 vč. DPH).

2.7” náhldový displej je podle tiskové zprávy podsvětlován dvěma LED moduly, takže by měl být dostatečně jasný i za přímého slunečního světla. Výrobce si věří i v tom, že nasadil úroveň ISO až na 6400, obrázky jsme neviděli, takže nemůžeme potvrdit, kolik šumu při této citlivosti vykazují. Praktické zvláště pro turisty, kteří se pohybují mimo dosah elektrické energie, je napájení prostřednictvím dvou tužkových bateriíí typu AA. C1250 využívá ke zjištění typu scény technologii Detekce scény, která optimalizuje jas, kontrast, ostření i celkové barevné vyznění snímku. Při fotografování osob používá technologie automatického vyhledání tváří, zachycení úsměvů a detekci mrknutí. Fotoaparát nabízí i funkci“Beauty Enhancer”, která vizuálně vylepšuje vzhled pokožky fotografované osoby a zbavuje ji vizuálních nedostatků, jako jsou různé skvrny nebo vrásky.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení