Menu

Bezdrátová klávesnice pro iPad mini

21.02.2013 15:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
Bezdrátová klávesnice pro iPad mini

Bezdrátová klávesnice pro iPad mini | foto: CHIP

Belkin představil nejtenčí a nejlehčí bezdrátovou Bluetooh klávesnici pro iPad mini. Pouzdro FastFit usnadňuje psaní na tomto tabletu a podle výrobce vydrží na baterii pracovat přes 150 hodin.

 

 

 

Klávesnice s pouzdrem FastFit má tloušťku 7 mm a je tak tenčí než samotný iPad mini. Každá klávesa má pružinový mechanismus TrueType, který umožňuje rychlé a pohodlné psaní. Pouzdro je podle výrobce vyrobeno z anodizovaného hliníku, který se mimo jiné používá i v letectví a obsahuje magnety, jimiž se klávesnice pevně přichytí k iPadu mini. Funkce automatického probuzení klávesnice FastFit aktivuje iPad mini, když otevřete pouzdro, a zapne spánkový režim, když pouzdro zavřete. Připojení k tabletu je realizováno pomocí bezdrátového rozhraní Bluetooth 3.0. 200mAh baterie zaručuje podle výrobce výdrž až 155 hodin práce. Klávesnice FastFit se bude prodávat za doporučenou cenu 1 699 Kč, ale podle výrobce bude v prodeji až během června.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení