Menu

Bezdrátové dobíjení iPhonů

08.08.2018 13:05 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Bezdrátové dobíjení iPhonů

Bezdrátové dobíjení iPhonů | foto: CHIP

Bezdrátový nabíjecí stojánek Logitech POWERED umožňuje používat iPhone i během nabíjení.  Můžete na něm snadno sledovat video, číst recept, nebo třeba komunikovat přes FaceTime.

Společnost Logitech ohlásila nový bezdrátový nabíjecí stojánek Logitech POWERED. Nabít se s ním mohou modely iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X. Stojánek umožňuje iPhone nejen snadno nabíjet, ale zároveň ho také používat. iPhone při nabíjení může být ve svislé i vodorovné poloze.

logitech-powered-desk-nahled

Pogumovaná kolébka ve tvaru „U“ udržuje iPhone ve stabilní poloze i s ochranným pouzdrem s tloušťkou až 3 mm. POWERED má certifikaci pro standard Qi, je optimalizován pro iPhone a obsahuje ochranu proti přehřátí, která pomáhá regulovat teplotu. LED v horní části stojánku informuje o nabíjení iPhonu, zůstává však skryta za telefonem, takže nepůsobí rušivým dojmem. Cena stojánku je  2 199 Kč.

logitech-powered-bedroom-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení