Menu

Bezdrátové nabíjení: informace o nových nabíječkách Samsungu unikly s předstihem

09.02.2022 12:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Bezdrátové nabíjení: informace o nových nabíječkách Samsungu unikly s předstihem

Bezdrátové nabíjení: informace o nových nabíječkách Samsungu unikly s předstihem | foto: Mehdi MeSSrro/Unsplash

Ještě před zahájením velké akce Samsungu s názvem Unpacked unikly informace o nových produktech. Mezi nimi jsou i bezdrátové nabíječky, které jsou určeny pro nastupující i starší generace smartphonů.

Dnes, ve středu 9. února, bude představena nová řada smartphonů Samsung Galaxy S22. Živý přenos začíná v 16:00, ale mnoho podrobností je už díky informačním únikům známo před jeho zahájením. Nyní se krátce před představením objevily informace o nových bezdrátových nabíječkách vlajkové řady jihokorejského výrobce.

Samsung zřejmě s novými modely smartphonů své nosné řady Galaxy S22 představí dvě nové bezdrátové nabíječky. Ty budou pravděpodobně nabízet i funkci rychlého nabíjení. Poskytují výkon 15 W a předpokládá se, že mobilní zařízení jejich prostřednictvím dobijete do dvou hodin. Samsung používá standard Qi, takže můžete nabíjet i smartphony jiných výrobců.

samsungwirelesschrging

Novými bezdrátovými nabíječkami Samsungu půjde nabíjet i zařízení jiných výrobců. | Zdroj: Twitter/SamMobile (@SamMobiles)

Samsung: nová nabíječka pro Galaxy S22

Chytré telefony a příslušenství výrobců třetích stran se ale podle všeho mohou nabíjet pouze výkonem pět až deset wattů, a to v závislosti na konkrétním zařízení. Obě nabíječky lze také rozložit a smartphone nabíjet téměř ve vertikální poloze.

Nabíječky mají modelové označení 15W EP-P5400 a 15W EP-P2400 a dnes by měly být představeny také jako součást volitelného příslušenství pro řadu Samsung Galaxy S22. Ceny zatím nejsou známy.

Zdroje: Phonearena.comSammobile.com

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení