Menu

Bezdrátové reproduktory pro doma i terasu

07.10.2014 17:12 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Bezdrátové reproduktory pro doma i terasu

Bezdrátové reproduktory pro doma i terasu | foto: CHIP

Bezdrátové kompaktní reproduktory Polk Omni S2 a Polk Omni S2R se hodí pro vytvoření domácího multiroom systému. Jeho zprovoznění je snadné, stejně jako jeho ovládání přes wifi prostřednictvím smartphonu či tabletu.

polk-omni-s2r-foto3-zdroj-audioprocz

Zatímco Polk Omni S2 je určen pro domácí využití, s nabíjecí verzí reproduktorů Omni S2R  si můžete užívat poslech i na terase nebo u bazénu. Polk Omni S2 Rechargeable je odolný vůči povětrnostním vlivům a s plně nabitou baterií vydrží hrát po dobu až 10 hodin. Déšť ani přímé slunce mu díky robustní konstrukci neublíží, jde o řešení pro streamování hudby kdekoliv v dosahu WiFi.

Pro poslech hudby nabízejí reproduktory Omni S2 více možností. Vlastní aplikace Polk Omni pro Apple a Android je nástrojem pro přístup k hudbě přes smartphony a tablety. Hudbu můžete streamovat rovněž z počítačů a hudebních serverů – podporuje služby Deezer, Spotify, poslouchat lze tisíce internetových rádií.

Klíčem ke schopnostem Omni S2 je Play-Fi. Díky této technologii od společnosti DTS lze přehrávat hudbu najednou do více reproduktorů nebo naopak – každý člen rodiny může poslouchat nezávisle svou vlastní hudbu. Díky Play-Fi je možné přenášet hudbu v nekomprimované kvalitě až do 16 reproduktorů nebo komponentů v síti. Omni S2 navíc umí spolupracovat s dalšími reproduktory Play-Fi od jiných výrobců. Reproduktor Polk Omni S2 stojí 6153 Kč a Polk Omni S2R 6977 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení