Menu

Bezdrátový bluetooth reproduktor Urban Revolt Deci

28.04.2015 13:26 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Bezdrátový bluetooth reproduktor Urban Revolt Deci

Bezdrátový bluetooth reproduktor Urban Revolt Deci | foto: CHIP

Nový stereofonní reproduktor umožňuje nejen přehrávání hudby, ale díky zabudovanému mikrofonu i volání.

Urban Revolt Deci je malý reproduktor s rozměry 18×7×6,5 cm, dodávaný ve dvou barevných provedeních – oranžovém a modrém. Přední a zadní strana je tvořena kovovou mřížkou s pravidelnými drobnými půlkruhovými prohlubněmi. Gumové nožičky a pogumované boky zajišťují stabilitu na stole i odolnost v terénu. Dominantní tlačítka pro ovládání hlasitosti + a – v barvě reproduktoru se nachází na svrchní straně. Další ovládací prvky jsou umístěny na boku, včetně konektorů bezpečně uložených pod gumovým krytem.

deci-wireless-visual3-nahled

Připojuje se pomocí technologie bluetooth s dosahem až 10 metrů, nebo klasického 3,5 mm audio kabelu, který je součástí balení. Urban Revolt Deci disponuje integrovaným dobíjecím akumulátorem s výdrží až 17 hodin přehrávání na jedno nabití, probíhající přes dodávaný micro USB kabel.

Bezdrátový bluetooth reproduktor Urban Revolt Deci je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1 599 Kč s DPH pro Českou republiku a 56,99 euro s DPH na Slovensku. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení