Menu

Bezdrátový reproduktor Level Box

26.08.2014 14:41 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Bezdrátový reproduktor Level Box

Bezdrátový reproduktor Level Box | foto: CHIP

Samsung představil tenký, stylový bezdrátový reproduktor Level Box mini. Nabízí uživatelům snadné užívání v kombinaci s charakteristickým designem a zvukovou technologií společnosti Samsung.

samsung-level-box-mini-nahled

Společnost Samsung představila Samsung Level Box mini, nejnovější typ ze série audio zařízení Level. Samsung Level Box mini zprostředkuje uživatelům kvalitní zvuk, stejně jako reproduktory Level box, vyznačuje se však lehčím a kompaktnějším kovovým tělem. Level Box mini si budou moci zájemci pořídit v několika barevných variantách. 

 Samsung Level Box mini má stereo reproduktory o velikosti 55 mm a pasivní vysílač. Je kompatibilní s aplikací Level App, která zajišťuje ovládání hlasitosti, funkci Text-to-Speech, S Voice a SoundAlive. SoundAlive je audio technologie společnosti Samsung, která inteligentně zanalyzuje zdroj hudby, provede automatické nastavení kvality zvuku a zajistí nejlepší akustický zážitek. Level Box mini využívá kodek aptX. Propracovaná konstrukce se stará o redukci šumu a ozvěn, zatímco vestavěný mikrofon zajišťuje zvuk/hlas pro konferenční hovory.

 Level Box mini lze spárovat se zdrojem hudby velmi jednoduše a rychle. Stačí umístit smartphone vybavený technologií NFC do jeho blízkosti a Level Box mini se o vše postará. Ovládání reproduktoru je také jednoduché, a to díky zabudovaným tlačítkům play, stop, ovládání hlasitosti a tlačítku pro přijetí nebo odmítnutí hovoru.

Kovová konstrukce těla Samsung Level Box mini je o 30 % tenčí než reproduktor Level box. Mini verze je stvořená pro aktivní uživatele, kteří ji lehce přenesou a ocení, že díky baterii s kapacitou 1600 mAh je možné v kuse poslouchat až 25 hodin muziky bez nutnosti použití nabíječky.

Na pultech obchodů v ČR by se měl Level Box mini objevit na konci září za doporučenou maloobchodní cenu 2 899 Kč.

 

Technické specifikace

  • Zvuk: 55 mm stereo reproduktor s pasivním vysílačem
  • Bluetooth: BT 3.0 (aptX, SBC, A2DP, AVRCP, HFP)
  • Konektivita: NFC, tlačítko Bluetooth
  • Design: Kompaktní kovový design
  • Funkce: S Voice, reproduktor telefonu (konferenční hovor), TTS, redukce hluku / Potlačení ozvěny
  • Součást balení: Micro USB kabel
  • Baterie: 1,600mAh, 25 hodin poslechu hudby, 30 hodin hovoru, 1000 hodin v pohotovostním režimu
  • Rozměry: 156×66×50 mm, 392g
  • Barvy: Černomodrá, stříbrná, modrá, červená

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení