Menu
CHIP Speedtest

Blokátor kamery a mikrofonu: užitečná aplikace pro Android nyní zdarma

01.11.2019 12:00 | Jiří Palyza
Blokátor kamery a mikrofonu: užitečná aplikace pro Android nyní zdarma

Každý smartphone je vybaven kamerou a mikrofonem. Funkce se ale někdy mohou aktivovat, i když to majitel nechce.

Pomocí aplikace Android „Camera and Microphone Blocker“ můžete získat větší kontrolu nad svým smartphonem. V současné době je k dispozici zdarma. Smartphony jsou všestrannými multifunkčními nástroji, které nám umožňují nejen mluvit po telefonu, ale také zaznamenávat hlasové nahrávky, pořizovat fotografie a vytvářet videa. Ale kdo nám zaručí, že mobilní telefon nedovolí aby se tak dělo skrytě v pozadí? Aplikace pro Android „Camera and Microphone Blocker“ to slibuje. S její pomocí si můžete nastavit, které aplikace získají přístup k mikrofonu a kameře vašeho smartphonu. V obchodu Google Play aplikace běžně stojí 99,99 Kč, momentálně si ji po omezenou dobu můžete stáhnout zdarma.

Náš příspěvek odráží současnou nabídku, která může mít omezené trvání. Prosíme všechny uživatele, aby se při případném stahování aplikace přesvědčili, zda tato akce stále trvá a zda je aplikace k dispozici k bezplatnému stažení.

Stáhněte si: Camera and Microphone Blocker

Camera anad Microphone Blocker - Android App Plná verze: Kamera a Mikrofon Blocker - Android App 1.0.0

Aplikace Android „Camera and Microphone Blocker“ deaktivuje funkci fotoaparátu a mikrofonu vašeho smartphonu pro větší bezpečnost a soukromí.

Hodnocení Chipu: velmi dobrý stáhněte si

 

Blokátor kamery a mikrofonu: co vše aplikace nabízí

k-mblocker1

Nechtěná aktivace kamery a mikrofonu na smartphonu může zapřičinit pořízení záznamu, který bychom si nepřáli. Zamezit tomu může účinná blokace.

Aplikace Camera and Microphone Blocker umožňuje uživatelům nastavit, ve kterých situacích budou obě funkce zařízení aktivovány. Fotoaparát a mikrofon můžete uzamknout podle času a místa. Zvolené aplikace, kterým důvěřujete, si můžete zařadit na "whitelist", takže se na ně blokace nevztahuje. Kromě toho aplikace poskytuje ochranu heslem.

Plná kontrola nad kamerou a mikrofonem

„Camera and Microphone Blocker“ vám umožní přesně nastavit a ručně určit čas a dokonce i místo, kdy a kde budou kamera a mikrofon vašeho smartphonu uzamčeny. Pokud si opravdu chcete být jistí, že váš smartphone samovolně nic nezaznamenává, můžeme aplikaci doporučit. A protože je v současné době k dispozici zdarma, je právě teď nejlepší čas k jejímu stažení.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení