Menu

Britská značka mobilních telefonů KAZAM expanduje do ČR

05.08.2014 13:29 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Britská značka mobilních telefonů KAZAM expanduje do ČR

Britská značka mobilních telefonů KAZAM expanduje do ČR | foto: CHIP

Britská značka mobilních telefonů KAZAM oficiálně vstoupila na trh v České republice. Cílem mladé společnosti je narušit stojaté vody globálního trhu s mobilními telefony.

Výrobce KAZAM už ve vybraných prodejních sítích Mobil Pohotovost, Electro World a Alza.cz prodává smartphony z produktových řad KAZAM Thunder a Trooper.

Elegantní KAZAM Thunder2 5.0 s kovovým rámečkem je vybaven 4jádrovým procesorem, 5“ IPS displejem s HD rozlišením a 13 MPx fotoaparátem. Jeho další klíčovou funkcí je podpora dvou SIM karet. Tento smartphone je určen uživatelům, kteří naplno využívají všech výhod chytrých telefonů a datových sítí, přitom ale nechtějí utrácet za často předražené technologie, které ani nevyužijí. K dispozici je v tradičním černém nebo bílém provedení za doporučenou cenu 5 699 Kč.

thunder2-5-0-white-lowres-nahled

Zástupce nižší střední třídy KAZAM Trooper2 4.5 / 5.0 / 6.0 je dostupný ve třech různých velikostech. Telefon si zamilují ti, kteří propadli velkým úhlopříčkám displejů, ale vystačí se základními úkony. Všechny tři varianty jsou vybaveny FWVGA (854×480 px) displejem, 2jádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz a pětimegapixelovým fotoaparátem. Podobně jako řada Thunder2 je i Trooper2 podporuje 2 SIM karty. KAZAM Trooper2 lze zakoupit za ceny 2 499 Kč, 3 299 Kč a 3 999 Kč.

trooper2-6-0-black-lowres-nahled

V průběhu srpna navíc KAZAM představí na českém trhu první evropský smartphone s integrovaným DVB-T tunerem pro příjem digitální televizního a rádiového vysílání.

Přidaná hodnota smartphonů KAZAM – výměna displeje zdarma! 

Hlavní odlišností značky KAZAM od tradičních výrobců je automatické pojištění displejů smartphonů KAZAM. V případě, že uživatel nedopatřením upustí telefon na tvrdý podklad a poškodí displej nebo dotykovou vrstvu, má nárok na jednu bezplatnou výměnu displeje a jeho dalších komponent v prvním roce od zakoupení. Tato služba platí pro oba aktuálně prodávané telefony a bude se vztahovat i na další modely, kterých Kazam ještě letos hodlá představit celou řadu.

Více informací o této službě je k dispozici na http://www.kazam.mobi/…na-displeje/.

Řešíte softwarový problém? Nechte ho vzdáleně vyřešit techniky KAZAM!

Další přidanou službou, která nenutí uživatele ztrácet čas reklamací zařízení v servisu je vzdálená podpora v případě nestandardního chování telefonu. Tuto službu automaticky získává každý majitel nového smartphonu KAZAM. Stačí zaregistrovat své zařízení na oficiálním webu výrobce, spustit předinstalovanou aplikaci RESCUE a řídit se dalšími pokyny, v rámci kterých dojde ke vzdálenému připojení vyškoleného technika KAZAM a servisnímu zásahu nebo instruktáži, která majitele telefonu nasměřuje ke správnému postupu jak problém vyřešit.

Více informací o této službě je k dispozici na http://www.kazam.mobi/…azam-rescue/.

Výhradním dovozcem a distributorem mobilních telefonů KAZAM v České republice je společnost 2P Commercial Agency. Autorizovaným servisním partnerem je přední česká společnost VSP Data.

Produktové fotografie telefonů včetně loga výrobce jsou k dispozici na www.dropbox.com.

Oficiální webové stránky najdete na www.kazam.mobi, facebookový profil na www.facebook.com/kazamcz.

Technické specifikace KAZAM Thunder2 5.0

 • Displej: IPS, 5", 720×1280 (HD) pixelů
 • Data: 3G
 • Paměť: 8 GB ROM, 1 GB RAM, microSD
 • Procesor: 4jádrový 1,3 GHz
 • Operační systém: Android 4.2.2 Jelly Bean
 • Konektivita: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS, microUSB
 • Fotoaparát: 13 Mpx, automatické ostření, blesk, Full HD video nahrávání
 • Webkamera: 5 Mpx
 • Baterie: 2 000 mAh

Technické specifikace KAZAM Trooper2 4.5 / 5.0 / 6.0

 • Displej: IPS 4,5" / 5,0“ / 6.0“, 480×854 (FWVGA) pixelů
 • Data: 3G
 • Paměť: 4 GB ROM, 512 MB RAM, microSD
 • Procesor: 2jádrový 1,2 GHz
 • Operační systém: Android 4.2.2 Jelly Bean
 • Konektivita: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, GPS, microUSB
 • Fotoaparát: 5 Mpx, blesk, HD video nahrávání, VGA webkamera
 • Baterie: 1  750 / 2 000 / 2 500 mAh 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Manuál Kazam Trooper 2 6.0

  Reakce na Stan.Scheinpflug: Dobrý den,jsem stejného názoru,také bych byl rád za podrobnější manuál k tomuto telefonu.Bylo by možné ho někde stáhnou,zatím jsem ho na netu nenašel.Děkuji Strnad.

  Reagovat na komentář

  nespokojenost

  Dobrý den,jsem čerstvým majitelem mob.tel. Kazam Troper 4.0. Asi vám bude připadat můj názor nepodstatný,ale chybí mi u tel. podrobný návod na použití. To, co jsem dostal nesplňuje ani zákl. požadavky na obsluhu. Jsou uvedeny naprosto zbytečné informace,ale podatné inf. vedoucí k odbornému přístupu chybí. Musím si při zprovoznění počínat jakou detektiv metodou pokus – omyl. Upozorňuji vás, že nejsem úplný IT blbec,vyučuji na stř.škole krom jiného grafické programy na PC.Moje hodnocení takového přístupu k zákazníkovi hodnotí naprosto jednoznačně. NEDOSTATEČNÁ!!! Stan. Scheinpflug

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení