Menu

Bude mít Khanova škola konkurenci?

30.11.2018 15:16 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Bude mít Khanova škola konkurenci?

Bude mít Khanova škola konkurenci? | foto: CHIP

Na českém internetu se objevila nová služba s výukovými kurzy pro základní a střední školy

Firma Unicorn připravuje novou službu s interaktivními webovými výukovými kurzy, které aktuálně pokrývají vybrané předměty základní školy (čeština, matematika, tvarosloví), biologii pro středoškoláky nebo například kurzy pro přípravu na získání řidičského či zbrojního průkazu. Placené kurzy jsou k dispozici na základě ročního předplatného v řádu stokorun.

Pro přístup ke kurzům je třeba si vytvořit uživatelský účet a pak si můžete zdarma vyzkoušet kurz Lidské tělo z oblasti středoškolské biologie. Výuka probíhá prostřednictvím systému kartiček s otázkami a odpověďmi a pro ověření znalostí slouží testové otázky.

Společnost Unicorn zatím novou webovou službu oficiálně neuvedla, ale z internetových stránek s on-line kurzy můžeme vidět, že v současnosti pracuje například na kurzech dějepisu, fyziky, zeměpisu, občanské výchovy a mnoha dalších.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení