Menu

Cenově dostupný počítač do dlaně

30.06.2015 12:29 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Cenově dostupný počítač do dlaně

Cenově dostupný počítač do dlaně | foto: CHIP

Lenovo IdeaCentre Stick 300 je počítač jen o něco větší než USB flash disk. Lze připojit k jakémukoli monitoru nebo TV a běží na něm Windows 8.1.

Nový PC Stick Lenovo přináší dostatečný výpočetní výkon v malém balení. Můžete ho připojit k jakémukoli displeji s HDMI a použít pro přehrávání médií, surfování na internetu i pro vytváření obsahu. Hodí se na doma i na cesty, kdy například z televize v hotelovém pokoji uděláte multimediální hub, herní zařízení i zařízení pro videohovor.

Kapesní zařízení Lenovo IdeaCentre Stick 300, tenké pouhých 15 milimetrů, je založeno na procesoru Intel Atom Z3735F. Má 2 GB operační paměti a úložiště o velikosti 32 GB, které je dále rozšiřitelné díky slotu na microSD kartu. Dodává se s operačním systémem Windows 8.1 s možností upgradu na verzi Windows 10. Možnost připojení WiFi spolu s Bluetooth 4.0 zajišťuje uživateli konektivitu. Počítač se začne prodávat začátkem července za cenu 3 699 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení