Menu

Cenově přístupné „AIO“ počítače pro celou rodinu

27.11.2012 09:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Cenově přístupné  „AIO“ počítače pro celou rodinu

Cenově přístupné „AIO“ počítače pro celou rodinu | foto: CHIP

Společnost Lenovo rozšiřuje svou nabídku All-in-One počítačů o dvě novinky - IdeaCentre C340 a IdeaCentre C440, které jsou určené pro domácnosti. Díky konstrukci „vše v jednom“ nezaberou příliš místa, snadno se zapojují a jejich stabilitu zajišťuje celokovový stojánek.

IdeaCentre C340 a IdeaCentre C440 jsou vybaveny operačním systémem Windows 8, obě novinky nabízí až 1 TB prostoru na pevném disku a operační paměť až 8 GB DDR3. Vybrat si můžete z několika procesorů (až třetí generaci procesorů Intel Core i3) a grafického řešení (maximem je NVIDIA GeForce GT 615 2 GB). Do výbavy patří i zabudovaná DVD vypalovačka, volitelně TV tuner nebo čtečka karet 6v1.

Obraz poskytuje širokoúhlý displej LED HD+, který je možné nastavit v úhlu -5 až 25 stupňů. Uživatelé si tak mohou zvolit sklon obrazovky, který nejvíce vyhovuje jejich potřebám, ať už jde o surfování na internetu v kuchyni, vytváření prezentací v pracovně nebo sledování videa v obýváku. IdeaCentre C340 je vybaven 20palcovým displejem, model IdeaCentre C440 21,5palcovým.

Lenovo IdeaCentre C340 a IdeaCentre C440 jsou na českém trhu k dispozici od listopadu. IdeaCentre C340 je možné pořídit za cenu od 9 999 Kč vč DPH a IdeaCentre C440 za cenu od 10 999 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení