Menu

Chytré systémy od Axisu

21.09.2017 17:24 | Milan Loucký + Přidat komentář
Chytré systémy od Axisu

Chytré systémy od Axisu | foto: CHIP

Společnost Axis rozšiřuje svou nabídku o chytrá síťová audiořešení, jež naleznou využití i mimo oblast tradičního zabezpečení. Nový síťový prvek propojující audio (tzv. audio bridge) umožňuje integraci analogových a síťových audiosystémů a zákazníci tak mohou těžit z předností síťových systémů a využít přitom stávající analogový hardware.

Axis rovněž představuje novou síťovou konzoli s mikrofonem, která v kombinaci se síťovými reproduktory vytvoří úplný systém veřejného rozhlasu. Nejnovější přírůstky představené společností Axis Communications rozšiřují možnosti využití zvuku k zlepšení chodu firem, jejich bezpečnosti a zabezpečení. Síťový prvek pro propojení audia a síťová konzole s mikrofonem jsou malé a snadno použitelné a přinášejí přidanou hodnotu v řadě různých případů použití, jako jsou hudba na pozadí a hlášení v maloobchodních řetězcích nebo oznámení v systémech veřejného rozhlasu ve vzdělávacím sektoru. Lze je kombinovat se síťovými reproduktory Axis v jednom systému bez nutnosti centrálního elektronického vybavení. Síťové audiosystémy společnosti Axis jsou založeny na otevřených standardech, což znamená, že se mohou snadno integrovat do jiných systémů.

c8033-front-angle-left-1703 Mnoho starších systémů používá analogové reproduktory, které nejsou kompatibilní s digitálními reproduktorovými systémy nebo digitálními audiozdroji. Díky síťovému prvku k propojení audia AXIS C8033 (Network Audio Bridge) je možné přehrávat hudbu z analogového zdroje signálu také pomocí síťových reproduktorů Axis nebo připojit digitální zdroj zvuku, jako je přehrávač AXIS Audio Player, a hudbu přehrávat pomocí analogového reproduktorového systému.

914431e-sip-mic-photo-front-right-hq Společnost Axis také oznamuje uvedení produktu 2N SIP Mic, konzole s mikrofonem kompatibilní pro síťové použití firmy 2N, jež je součástí skupiny Axis, která se uplatní v systémech veřejného rozhlasu. Tato inteligentní konzole s mikrofonem nabízí 12 konfigurovatelných tlačítek a umožňuje flexibilní oslovení v různých zónách, živé vstupy a přehrávání předem nahraných zpráv.

Síťový prvek k propojení audia AXIS C8033 Network Audio Bridge a síťová konzole s mikrofonem 2N SIP Mic budou k dostání prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis v září 2017 za doporučené maloobchodní ceny 5200 Kč a 23 500 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení