Menu

Chytrý náramek s handsfree

04.03.2015 11:12 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Chytrý náramek s handsfree

Chytrý náramek s handsfree | foto: CHIP

Společnost Huawei na veletrhu Mobile World Congress (MWC) 2015 představila řadu nositelných elektronických přístrojů, včetně náramku TalkBand B2, druhé generace náramku s handsfree.

img-6433-l

Huawei TalkBand B2 je představitel druhé generace komunikačních náramků Huawei TalkBand. Má oproti svému předchůdci vylepšený design, inteligentnější a přesnější funkce sledování fyzického stavu a zdatnosti a zdokonalenou synchronizaci s mobilními zařízeními uživatele. TalkBand B2 je vybavený výkonnějším připojením přes rozhraní Bluetooth a je nejen přístrojem pro sledování fyzické zdatnosti a zdravotních ukazatelů, ale také kombinací Bluetooth sluchátka a sportovního náramku.

TalkBand B2 je opatřený šestiosým gyroskopem a dokáže automaticky sledovat a zaznamenávat pohyby, sledovat délku a poměr hlubokého a lehkého spánku a poskytovat spotřebitelům zdravotní rady, jak zlepšit rozložení a kvalitu spánku.

Je vybavený dvěma mikrofony, technologií potlačení šumu a připojením přes rozhraní Bluetooth. Navíc dokáže inteligentně poznat jestli Bluetooth sluchátko je nebo není na náramku, a umožňuje automaticky přesměrovat zvuk (hudbu nebo hovor) do smartphonu nebo náramku B2. TalkBand B2 je také vybaven pagerem, který pomocí vibrací nebo vyzvánění umí najít váš telefon a určit jeho polohu.

Kovová konzole přístroje TalkBand B2 je vyrobená z vysoce pevného a lehkého hliníku. TalkBand B2 má HD dotykový displej, výkonnou baterií, která umožňuje až pět dnů provozu, hovory v délce až 6 hodin a 12 dnů v pohotovostním režimu. TalkBand B2 podporuje zařízení s operačním systémem Android 4.0 a iPhony s operačním systémem iOS 7.0 nebo vyššími verzemi, a bude se dodávat ve třech barvách: černé, stříbrné a zlaté. Doporučená maloobchodní cena prémiové verze (s koženým páskem) je 199 euro a standardní verze (s páskem z TPU) je 169 euro.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Krása

    Krásný designový kousek od Huawei se zajímavými funkcemi

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení