Menu

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4

03.07.2019 12:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 | foto: CHIP

Xiaomi Mi Band 4 je evolucí řady chytrých náramků značky Xiaomi s čitelným AMOLED displejem a velkou výdrží baterie.

Mi Band 4 staví na úspěších již tradiční řady nositelných zařízení. Náramek Mi Band 4 se chlubí velkou výdrží baterie, novými možnostmi ovládání i čitelným AMOLED displejem viditelným za jakéhokoliv počasí.

V porovnání s předchůdcem nabídne chytrý náramek Mi Band 4 větší displej, na kterém zobrazíte více informací z notifikací a je čitelný i na přímém slunci. Barevný AMOLED displej s dotykovým ovládáním nabízí úhlopříčku 0,95" a je umístěný na vyjímatelném středu, což umožňuje snadnější údržbu. I přes jisté změny v designu je použitý gumový náramek kompatibilní s třetí generací.

Zařízení přichází na trh v rozměrech 17,9 x 46,9 x 12 mm a s hmotností 22,1 g. Voděodolnost výrobce udává na 5 atmosfér nebo 50 metrů pod hladinou vody.

Oproti svým předchůdcům nabízí model Xiaomi Mi Band 4 více možností ovládání, které je navíc díky podpoře gest dostatečně svižné. K novinkám patří zavedení ovládání hudby. Náramek je možné spárovat s jakýmkoliv zařízením na operačních systémech Android (4.4 a vyšší) nebo iOS (9.0 a vyšší) a komunikace probíhá prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth verze 5.0 BLE.

V neposlední řadě se upgradu dočkala i baterie, která v porovnání s přímým předchůdcem dostala navýšení kapacity ze 110 na 135 mAh. Li-Ion polymerová baterie vydrží běžet 20 dní, tedy téměř tři týdny na jedno nabití.

Xiaomi Mi Band 4 přichází na trh v základní m černé provedení s černám páskem za cenu 1290 Kč.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení