Menu

Cisco Aironet 3600 nabízí bezdrátovou síť s vyšším výkonem

16.02.2012 15:57 | Redakce Chip + Přidat komentář
Cisco Aironet 3600 nabízí bezdrátovou síť s vyšším výkonem

Cisco Aironet 3600 nabízí bezdrátovou síť s vyšším výkonem | foto: CHIP

Rostoucí očekávání od bezdrátových zařízení, nároky na stále vyšší výkon, bezproblémový přístup ke službám cloudu, nepřetržitou konektivitu a také stále rostoucí počet mobilních zařízení - to znamená náročné požadavky, kterým musí čelit infrastruktura bezdrátových sítí. Cisco nyní uvádí přístupový bod Aironet 3600, který má údajně nabídnout nejrychlejší a nejspolehlivější bezdrátovou síť na trhu.

Cisco Aironet je přístupový bod standardu 802.11n pro tříprostorové vysílání se čtvrtou anténou (4x4:3), která má umožnit bezproblémové připojení také na delší vzdálenosti. Podle výrobce nabízí Cisco Aironet 3600 o 30 % větší výkon a rychlost než kterýkoliv jiný přístupový bod. Technologie Cisco CleanAir je určena pro neustálé skenování celého Wi-Fi spektra (všech 23 kanálů), aby mohla proaktivně předejít případným bezpečnostním rizikům a interferencím přesunem provozu na vhodnější kanál. Krom toho můžete počítat s podporou standardů IEEE 802.11r (umožňuje přesun mezi přístupovými body bez přerušení provozu) a 802.11u (definuje spolupráci se sítěmi mimo standardy 802 - tedy například s mobilní sítí). Samozřejmě nechybí ani různé technologie pro zajištění správy a lepšího zabezpečení Aironetu.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení