Menu

Co třeba takhle budík? S USB…

08.09.2017 16:30 | Milan Loucký + Přidat komentář
Co třeba takhle budík? S USB…

Co třeba takhle budík? S USB… | foto: CHIP

Víte, co je to vlastně budík? V době mobilních telefonů máme každý nastaveno zvonění na buzení, jako připomínku, abychom si nezapomněli vzít léky, že je čas vyrazit k babičce. A na každé toto připomenutí máme nastaven třeba i jiný tón, jinou melodii.

Ale klasický budík, byť v digitální podobě, nám jaksi zmizel z našeho repertoáru požívaných přístrojů. Nezoufejte, máme tu pro vás tip na digitální budík, který ale jde s dobou. Má v sobě totiž vestavěný USB port, kterým můžete nabíjet třeba svůj mobilní telefon.

Sencor SDC 5100 je elegantní kousek v zajímavém tvaru. Jeho větší displej je dobře čitelný, a navíc je vybaven funkcí stmívání, takže vás ani v noci na nočním stolku nebude rušit, přitom na něj ale můžete v noci kouknout jedním okem a zjistit, že ještě není čas vstávat. Jas jeho displeje si můžete nastavit dle svých požadavků. Vzbudí vás zvukovým signálem, jehož četnost i intenzitu si opět můžete sami zvolit. Jeho výhodou – jak už víte – je USB konektor, kterým můžete v noci nabíjet váě telefon.

Digitální hodiny s budíkem a USB nabíječkou Sencor SDC 5100 můžete mít za cenu 599 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení