Menu

Cože? Lampa v Chipu?

19.12.2017 15:59 | Milan Loucký + Přidat komentář
Cože? Lampa v Chipu?

Cože? Lampa v Chipu? | foto: CHIP

Minimalistický inovativní design, vysoký světelný efekt – ale i možnost výběru barvy nebo rovnou nabíječka mobilních telefonů! To je důvod, proč tyto lampy Evolveo zařazujeme do výčtu novinek.

Nabídka produktů pro digitální domácnost současnosti byla právě rozšířena o produktovou řadu stolních LED lamp Evolveo Lumos. Součástí modelu Lumos LX je i nabíječka na mobilní telefony.

Nízká spotřeba energie, optimální světelný tok s příjemnou teplotou barvy světla a atraktivní design jsou základní požadavky na stolní lampy. Nová produktová řada Evolveo Lumos tyto nároky splňuje a přidává i něco navíc.

Všechny čtyři modely z této produktové řady se vyznačují atraktivním minimalistickým designem, dotykovým ovládáním a regulací intenzity světla s možností nastavení vhodné polohy ramene nebo hlavy lampy. Jednotlivé modely řeší i ochranu očí rovnoměrným a měkkým světelným efektem, designové řešení lampy pak zabraňuje oslnění a zmírňuje zrakovou únavu. Teplota barvy světla se pohybuje v rozmezí 5000-5500 K. LED lampy Lumos se dodávají v decentní bílé nebo atraktivní černé variantě.

Evolveo Lumos LX10 a LX11

Přidanou hodnotou této LED lampy je integrované USB rozhraní pro nabíjení mobilních zařízení, jako jsou například mobilní telefony nebo tablety. Dotykové ovládání lampy umožňuje regulovat intenzitu světla ve čtyřech úrovních s možností zvolené režimy uložit do paměti. Lampa nabízí také tři předprogramované režimy pro studijní nebo pracovní aktivity: studená bílá, teplá bílá, nebo mix studená bílá + teplá bílá. Výkon lampy je 10 W a světelný tok má hodnotu 350 lm. Rozměry jsou 190 x 445 mm.

Evolveo Lumos NG5

Tato stolní LED lampa má dotykové ovládání a základnu s atraktivním podsvícením s proměnlivou barevnou škálou až 256 barev. Intezitu světla lze regulovat ve třech úrovních.  Lampa má výkon 5 W a světelný tok 200 lm. Rozměry tohoto modelu jsou 530 x 160 mm. Tento model je dostupný pouze v bílém provedení.

Evolveo Lumos IQ7 a IQ8

Vedle základní funkce – dodávat světlo - je tato lampa vybavena LCD displejem s budíkem, kalendářem a ukazatelem teploty a času. Ovládání lampy umožňuje regulaci světla ve čtyřech úrovních a přednastavení tří světelných režimů do paměti. Světelný tok při 10W výkonu je 350 lm a rozměry lampy jsou 195 x 480 mm.

Evolveo Lumos GA3 a GA4

Nejmenší LED lampa (61 x 13 mm ) v produktové řadě Lumos má plně flexibilní rameno, které  umožňuje individuální nastavení sklonu a polohy lampy, samozřejmostí je nízká spotřeba a regulace intezity světla ve třech úrovních. Výkon 5 W zajišťuje světelný tok o intenzitě 200 lm.

Dostupnost a cena

LED lampy Evolveo Lumos jsou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je u jednotlivých modelů následující:

Evolveo Lumos LX10 (bílá) a LX11 (černá) 890 Kč, NG5 (pouze bílá) 849 Kč, IQ7 (bílá) a IQ8 (černá) 1190 Kč a GA3 (bílá) a GA4 (černá) 590 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení