Menu

CSIRT.CZ: V Google Chrome je bezpečnostní díra, aktualizujte hned

04.06.2018 10:51 | Milan Loucký + Přidat komentář
CSIRT.CZ: V Google Chrome je bezpečnostní díra, aktualizujte hned

CSIRT.CZ: V Google Chrome je bezpečnostní díra, aktualizujte hned | foto: CHIP

Jak v poslední květnový den upozornil server CSIRT.CZ, v prohlížeči Chrome je několik bezpečnostních děr, jedna z nich umožňuje útočníkovi převzít kontrolu nad celým počítačem. Chyba se týká verzí pro všechny operační systémy!

Google ale už má řešení, a tak doporučujeme ihned instalovat nejnovější aktualizaci tohoto oblíbeného prohlížeče. Ve verzi 67.0.3396.62, která je vydávána současně pro Windows, Linux a Mac OS, opravuje nově nalezené zranitelnosti.

CSIRT.CZ je Národní CSIRT České republiky. Národní CSIRT ČR je vykonávaný dle veřejnoprávní smlouvy uzavřené s Národním bezpečnostním úřadem. Ten se stal gestorem problematiky kybernetické bezpečnosti v říjnu 2011. Tým CSIRT.CZ plní úlohu národního CERT České republiky podle Zákona o kybernetické bezpečnosti.

Pokud tedy nemáte u Chrome nastaveno automatické aktualizování, doporučujeme u všech verzí neodkladně provést aktualizaci na nejnovější verzi Chrome.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení