Menu

Čtyřšachtový NAS s Thunderbolt 3

24.10.2017 20:25 | Milan Loucký + Přidat komentář
Čtyřšachtový NAS s Thunderbolt 3

Čtyřšachtový NAS s Thunderbolt 3 | foto: CHIP

QNAP TS-453BT3, je čtyřpozicové zařízení NAS, kombinující vysokorychlostní připojení Thunderbolt 3 s předinstalovanou kartou QM2 PCIe a nabízející dva duální sloty M.2 SATA SSD s konektivitou 10GbE.

Kromě displeje OLED a 4K HDMI výstupu poskytuje TS-453BT3 malým a středním podnikům, pracovním skupinám a mediálním profesionálům výkonné úložné řešení s mnoha funkcemi.

TS-453BT3 pohání čtyřjádrový procesor Intel Celeron J3455, 1,5 GHz (s navýšením až na 2,3 GHz), s dvoukanálovou 8GB DDR3L RAM. Předinstalovaná karta QM2 zajišťuje SSD cache a konektivitu 10GbE, čímž poskytuje rychlost čtení až 695 MB/s. TS-453BT3 zahrnuje dálkové ovládání RM-IR004.

Zařízení TS-453BT3 má dva porty Thunderbolt 3 s rychlostí čtení až 603 MB/s. To je ideální kolaborativní platformou k úpravě 4K médií pro uživatele systémů Mac i Windows. TS-453BT3 také nabízí převodník Thunderbolt-to-Ethernet (T2E), umožňující počítačům bez portů Ethernet (například MacBook Pro) získat přístup ke zdrojům na sítích 10GbE přes připojení Thunderbolt. TS-453BT3 podporuje blokové snímky, díky čemuž mohou uživatelé snadno zálohovat a obnovit NAS do předchozího stavu v případě nečekaného selhání NASu nebo útoku ransomware.

Model TS-453BT3, který disponuje nejnovějším operačním systémem QTS 4.3, nabízí škálu aplikací z integrovaného App Center: „Qsirch“ poskytuje fulltextové vyhledávání pro rychlé vyhledávání souborů; „IFTTT Agent“ a „Qfiling“ umožňují automatizovat uživatelské pracovní postupy pro vylepšenou účinnost a produktivitu; „Qsync“ a „Hybrid Backup Sync“ zjednodušují sdílení souborů a synchronizaci napříč různými zařízeními; „QmailAgent“ a „Qcontactz“ umožňují snadnější správu více e-mailových účtů a kontaktních informací.

 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení