Menu

Cyberlink PowerDirector 11 CZ

06.04.2013 22:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Cyberlink PowerDirector 11 CZ

Cyberlink PowerDirector 11 CZ | foto: CHIP

Společnost Exac opustila podporu Pinnacle a nově zastupuje Cyberlink.

Společnost Cyberlink, výrobce nejznámějšího multimediálního přehrávače PowerDVD a výnikajícího poloprofesionálního videoeditoru PowerDirector, oznámila několik zajímavých novinek, které mají společný původ v novém českém zastoupení. Stala se jím společnost Exac (www.exac.cz), která je známá z prostředí profesionální distribuce videa a zejména díky dřívějšímu zastoupením společnosti Pinnacle. Cyberlink PowerDirector získal plnou českou lokalizaci, kvalitní tuzemské technické zázemí a především zajímavé zaváděcí ceny. Nejnovější verze videoeditoru ve svých možnostech vysoko převyšuje svou konkurenci jak ve výkonu, tak ve výbavě. Aplikace plně podporuje 64bitové Windows (včetně podpory tabletů s Windows 8) a možnost optimálního rozložení výpočetního výkonu mezi CPU a GPU. Zpracovávat je možné filmy v rozlišení Full HD video, 2K a 4K. S videem je možné provádět barevné úpravy včetně selektivních výběrů. Vyspělý audioeditor (verze Ultimate Suite) dokáže detailně odstraňovat ruchy, importovat zvuk ze smartphonů a vytvářet několikastopé projekty s prostorovým zvukem. Integrovaný vstupní modul s inteligentní technologií zkrátí čas se tříděním a výběrem videomateriálu, případně s ohodnocením kvality a vhodnosti použití. V ceně verze Ultimate jsou obsaženy všechny nástroje, filtry a šablony. Pro další materiály je možné se obrátit na uživatelský web DirectoreZone.com, kde jsou dostupné další stovky efektů a šablon.

Cena CyberLink PowerDirector 11 Ultimate je stanovena na 2 491 Kč, crossgrade z libovolného editoru včetně Windows Movie Makeru na verzi Ultra přijde na 1 790 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení