Menu

Další Acer chromebook

30.08.2018 18:58 | Josef Mika + Přidat komentář
Další Acer chromebook

Další Acer chromebook | foto: CHIP

IFA 2018: Společnost Acer evidentně věří koncepci přenosných zařízeních s Chrome OS. Na berlínském veletrhu uvedla nejmodernější model Chromebook 514.

Nový Chromebook 514 od Aceru není žádným chudším příbuzným standardních notebooků s Windows. Díky svému kovovému tělu, podsvícené klávesnici, touchpadu se sklem Corning Gorilla Glass, portu USB typ C a 12hodinové výdrži na baterii vám tento chromebook poskytne pěkný vzhled i praktické používání. Pouhých 6 mm tenký rámeček okolo 14" displeje přináší celkové zmenšení těla. Volitelná dotyková obrazovka má Full HD rozlišení 1 920 × 1 080 px.

Vysoký výkon a slušná výbava

Rychlé nabíhání, snadné používání, vysoké zabezpečení a 12hodinová výdrž na baterii jsou přirozenými výhodami operačního systému Chrome OS. Díky jednoduchému rozhraní, integrované ochraně proti malwaru a efektivnímu využívání napájení si mohou uživatelé vychutnat bezproblémovou práci na počítači a zůstat po celý den bez potřeby připojování napájecího adaptéru. S operačním systémem Chrome OS mohou uživatelé stále používat svůj oblíbený software, protože tradiční programy jako je Microsoft Office a Skype mají své Chrome verze.

Touchpad chromebooku je kryt sklem Corning Gorilla Glass, poskytuje jemnější pocit než běžný plastový touchpad a odolá poškrábání i prodření. Chromebook má také podsvízenou klávesnici a HDR webkameru.

Acer Chromebook 514 bude k dispozici v říjnu za ceny od 9 990 Kč.

acer-chromebook-5141

Acer Chromebook 514 s podsvícenou klávesnicí a touchpadem s Gorilla Glass

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení