Menu

Datové úložiště My Cloud Home nyní rozumí i hlasovým povelům

12.01.2018 15:12 | Milan Loucký + Přidat komentář
Datové úložiště My Cloud Home nyní rozumí i hlasovým povelům

Datové úložiště My Cloud Home nyní rozumí i hlasovým povelům | foto: CHIP

Na probíhajícím veletrhu CES 2018 v Las Vegas představila společnost WD zásadní onovaci úložného systému „pro každého“, známou jako My Cloud Home.

V inovované verzi, která zde byla představena však přibyla další možnost, jak uživatelům dále ještě více usnadnit obsluhu tohoto jedno- nebo dvoudiskového zařízení. Nové možnosti ovládání hlasem pro streamování souborů jsou možné prostřednictvím zařízení Smart Home

Úložiště WD My Cloud Home napomáhá uživatelům ukládat, uchovat a organizovat digitální obsah na jednom centralizovaném místě. Úložiště My Cloud Home v prostředí Smart Home nyní spolupracuje s oblíbenými zařízeními, která podporují službu Amazon Alexa a to tak, že uživatelé mohou přistupovat k uloženým hudebním souborům prostřednictvím hlasových příkazů. Aplikace My Cloud Home nyní spolupracuje také s technologií Google Chromecast a umožňuje uživatelům streamovat video, televizní pořady a filmy na televizní obrazovku chytrých televizí i zařízení podporujících Chromecast.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení