Menu

Datové úložiště s Thunderboltem

16.10.2015 10:36 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Datové úložiště s Thunderboltem

Datové úložiště s Thunderboltem | foto: CHIP

QNAP představil nové datové úložiště TVS-871T, které je unikátní svojí konektivitou. Jako první na světě totiž kombinuje NAS, DAS a iSCSI SAN. 

NAS server QNAP TVS-871T vyniká vysokými přenosovými rychlostmi, a tak se hodí do prostředí, kde dochází k velkým datovým tokům – například pro střih videa v rozlišení 4K. Kromě toho je vybaveno výkonným rozhraním Thunderbolt. Dva porty Thunderbolt 2 se hodí především uživatelům počítačů Apple a pro rozšíření datové kapacity.

Datové úložiště je připraveno pro osm disků a kromě dvou rozhraní Thunderbolt nabízí čtyři gigabitové porty, které lze rozšířit na osm gigabitových portů, anebo čtyři porty s rychlostí 10 Gb/s. Systém může být osazen procesory Intel Core a až 8GB pamětí a pracuje s operačním systémem QTS 4.2.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení