Menu

Deaktivace a odstranění Twitter účtu

23.10.2016 11:56 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Deaktivace a odstranění Twitter účtu

Deaktivace a odstranění Twitter účtu | foto: CHIP

Zaregistrovali jste se na sociální síti Twitter, ale nemáte čas všechny zprávy sledovat, nebo vás už často nesmyslné tweety nebaví procházet? Potom svůj twitterový účet můžete snadno zrušit. 

Stačí, když do svého webového prohlížeče zadáte adresu https://twitter.com/settings/accounts/confirm_deactivation, a dostanete se přímo na stránku, kde se můžete ze sociální služby odhlásit. Musíte se ale samozřejmě přihlásit pod svým jménem a heslem. Twitter vám na zobrazené stránce vysvětlí, co byste měli před deaktivací svého účtu vědět, a pak už se pomocí tlačítka »Deaktivovat účet (název účtu)« můžete odhlásit. Následně budete muset zadat svoje heslo na Twitteru. V následujících 30 dnech budete mít ještě kdykoli možnost svůj účet opět obnovit. Po uplynutí této doby Twitter váš účet a všechna data definitivně smaže.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení