Menu

Dedikovaný server pro webové vývojáře

06.04.2010 10:21 | Redakce Chip + Přidat komentář
Dedikovaný server pro webové vývojáře

Dedikovaný server pro webové vývojáře | foto: CHIP

Společnost ACTIVE 24 připravila exkluzivní nabídku pro všechny webdesignery nebo webové vývojáře, kteří potřebují hostovat své weby či aplikace. Za pouhých 499 Kč měsíčně mohou získat vlastní Virtuální dedikovaný server. Nabídka je postavena na standardně dostupné službě Virtuálního dedikovaného serveru Business 30, jejíž cena je snížena o celých 38%. Pokud se navíc vývojáři zapojí do programu Microsoft WebsiteSpark, mohou získat software a další výhody v hodnotě desítek tisíc korun.

Služba Virtuálního dedikovaného serveru pro webové vývojáře nabízí vlastní virtuální server vybavený 800 MHz procesorem, 512 MB RAM, 30 GB místem na disku a nejnovějším operačním systémem Microsoft Windows Server 2008. Na serveru je možné provozovat až 5 různých webů či aplikací pod různými doménami, k dispozici je také 5 databází MySQL nebo MSSQL. V rámci tarifu je k dispozici také neomezený přenos dat do českého internetu (NIXu) a 100 GB dat měsíčně pro přenosy do zahraničí. Prostor pro databáze je 1,25 GB a v ceně je také 3,75 GB prostoru pro e-maily. Server standardně disponuje podporou pro technologie PHP 5, ASP, ASPX, .NET od verze 1.1 a AJAX.

Tato speciální nabídka je ideální pro začínající webové vývojáře, kteří nechtějí investovat do drahého hardware a internetové konektivity. Navíc ti weboví vývojáři, respektive společnosti, které mají nejvýše deset zaměstnanců, mohou také využít jedinečné nabídky účasti v programu Microsoft WebsiteSpark. Tento program nabízí webovým vývojářům možnost získat za nulové vstupní náklady a po dobu až 3 let přístup ke všem potřebným vývojářským a grafickým nástrojům, službám a technické podpoře společnosti Microsoft v ceně řádově desítek tisíc korun. Za účast v programu WebsiteSpark přitom platí účastník jen jednorázový poplatek ve výši ekvivalentu 100 USD, a to až při ukončení členství v programu. Jedinou podmínkou vstupu je přitom představení první aplikace založené na platformě Microsoftu během prvních 6 měsíců účasti v programu.

Hlavní výhodou Virtuálního dedikovaného serveru od společnosti ACTIVE 24 pro webové vývojáře je fakt, že veškerá správa serveru po softwarové i hardwarové stránce je plně přenesena na společnost ACTIVE 24, která v rámci SLA garantuje jasně definované parametry dostupnosti služby. Ta je přitom minimálně 99,93%. Naprostou samozřejmostí je také bezplatná nonstop technická podpora od certifikovaných profesionálů. Virtuální dedikovaný server je fyzicky umístěn v moderním hostingovém centru společnosti Sitel s 1 Gbit/s konektivitou do českého (NIX uzel IV) a zahraničního (Interoute) internetu, přímou 100 Mbit/s konektivitou do slovenského internetu (SIX) a záložními 1 Gbit/s a 100 Mbit/s linkami do českého (NIX uzel II prostřednictvím GTS Novera) respektive zahraničního (Master Internet) internetu.

Navíc každý, kdo si objedná server v období březen – květen, bude zařazen do slosování o tablet Wacom Bamboo Pen & Touch, pomůcku, kterou ocení každý, kdo profesionálně pracuje s počítačem.

Více informací o speciální cenové nabídce na Virtuální Dedikovaný Server pro webové vývojáře naleznete na: http://websitespark.active24.cz

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení