Menu

Democentrum zaměřené na cloudové technologie

26.09.2011 14:19 | Redakce Chip + Přidat komentář
Democentrum zaměřené na cloudové technologie

Democentrum zaměřené na cloudové technologie | foto: CHIP

Computacenter Germany v německém Ratingenu se stalo prvním democentrem cloudových technologií HP (tzv. Cloud Center of Excellence).

Computacenter Germany je vybaveno nejnovějšími technologiemi, které slouží k demonstraci současných možností cloudu v ukázkovém prostředí koncových zákazníků. Klíčové části democentra tvoří hardware HP CloudSystem Matrix, úložné systémy HP 3PAR a software HP Cloud Service Automation for Matrix.

HP CCoE (tzv. Cloud Center of Excellence) představují společnou investici společnosti HP a jejích obchodních partnerů. Využívají komplexního řešení HP CloudSystem, které kombinuje architekturu HP Converged Infrastructure se softwarem HP Cloud Service Automation pro unifikované budování a správu cloudových služeb napříč privátními, veřejnými či hybridními modely.

Democentra HP CCoE jsou součástí sponzorovaného programu divize HP Software zaměřeného na podporu partnerů prostřednictvím zdrojů, školení a programů pro prezentaci cloudu. Program pracuje s licencovaným softwarem i řešeními SaaS. Cloudová řešení v současnosti představují skvělou příležitost pro HP channel partnery a speciálně pak pro partnery divize HP Software, u nichž zákazníci aktivně vyhledávají odborné rady, návrhy řešení a správy cloudových služeb, či tipy na modernizaci aplikací pro běh v cloudu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení