Menu

Den otevřených dveří na Fakultě elektrotechnické ČVUT

19.01.2016 15:37 | Josef Mika + Přidat komentář
Den otevřených dveří na Fakultě elektrotechnické ČVUT

Den otevřených dveří na Fakultě elektrotechnické ČVUT | foto: CHIP

FEL ČVUT pořádá v úterý 26. ledna od 8.30 hodin Den otevřených dveří. Na akci určené zejména středoškolským studentům budou představeny možnosti studia i špičkové laboratoře a projekty. Akce bude probíhat jak v sídle fakulty v pražských Dejvicích, tak i v budově na Karlově náměstí.

Na bohatý program se mohou těšit návštěvníci prvního letošního Dne otevřených dveří Fakulty elektrotechnické. Zájemci o studium, kterých pravidelně na obě pracoviště fakulty dorazí více než 500, se seznámí s náplní jednotlivých studijních programů. Pro ucelení obrazu o možnostech uplatnění po absolvování fakulty budou po celý den probíhat prezentace jednotlivých výzkumných pracovišť. Po dobu trvání programu budou také přístupné špičkové laboratoře, např. laboratoř leteckých systémů, měřicí techniky, elektrických obvodů, akustiky, mikroprocesorových aplikací a mnoho dalších. Návštěvníci si také budou moci vyzkoušet software na detekci obličeje, navštívit audiovizuální studio s klíčovací plochou, nebo se seznámit s projektem studentské elektroformule. K nahlédnutí budou také moderně vybavené posluchárny, které na fakultě vznikly díky úzké spolupráci s průmyslovými partnery.

Další informace o dni otevřených dveří naleznete na stránce: http://www.fel.cvut.cz/cz/prestudent/dod.

cvut-nahled

Budova ČVUT FEL v pražských Dejvicích.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení