Menu

Desetipalcový tablet s Androidem od Lenova

20.06.2013 11:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Desetipalcový tablet s Androidem od Lenova

Desetipalcový tablet s Androidem od Lenova | foto: CHIP

IdeaTab S6000 je nový tablet s Androidem od společnosti Lenovo, který je určen pro všechny, kdo hledají zábavného společníka na cesty. Nabízí tenký profil, velký a jasný displej a rozšířené možnosti připojení.

Tablet IdeaTab S6000 je vybaven 10palcovým HD IPS displejem s rozlišením 1280 x 800 pixelů a širokým pozorovacím úhlem 178 stupňů. Postaven je na operačním systému Android 4.2 JellyBean a o výkon se stará čtyřjádrový procesor MTK 8389/8125 pracující na frekvenci  1,2 GHz. Podle výrobce zvládá bez problémů hraní her, sledování filmů nebo chatování, stejně tak jako pracovní činnosti v podobě vyřizování emailové korespondence či procházení firemních prezentací.

Lenovo IdeaTab S6000 se pyšní 8,6mm tenkým tělem v černé barvě a hmotností 560 g. Baterie umožňuje více než 8 hodin provozu při současném připojení k WiFi síti. Příznivci sociálních sítí navíc ocení nástroje pro stálou konektivitu včetně rychlého 3G HSPA+ a Bluetooth 4.0.

Ke konektorové výbavě tabletu patří také microUSB On The Go, který umožňuje komunikaci IdeaTab S6000 s dalším periferním zařízením, microHDMI výstup a slot pro microSD kartu. Uživatelé mají možnost pořizovat snímky a videa přímo pomocí tabletu a využít tak paměťové karty, jejíž velikost je rozšiřitelná až na 64 GB. Lenovo IdeaTab S6000 bude u nás dostupný od srpna za cenu od 7000 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení