Menu

Designový bezdrátový set klávesnice a myši

23.07.2014 14:42 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Designový bezdrátový set klávesnice a myši

Designový bezdrátový set klávesnice a myši | foto: CHIP

Genius má v nabídce nový designový bezdrátový set myši a klávesnice z řady SlimStar i8050. Klávesnice je vybavena extra tichými klávesami a při práci tak neruší uživatele ani okolí nepříjemným klapáním.

slimstar-i8050-white-mini-nahled

Nová bezdrátová sada má bílou barvu. Na klávesnici nechybí řada 12 funkčních kláves a podpora operačního systému Windows 8. Mezi speciální klávesy pro tento operační systém patří klávesa pro ukončení současné aplikace, klávesa pro přepínání mezi aplikacemi a také klávesa pro vyhledávání aplikací. Pro milovníky sociální sítě Facebook je připravena klávesa, která uživateli jedním stisknutím automaticky otevře tuto oblíbenou stránku.

Klávesnice je napájena jednou baterií typu AAA a myš jednou baterií typu AA. Díky použitému infračervenému senzoru s rozlišením 1200dpi a nízkou spotřebou, je myš schopna pracovat až 18měsíců a to na jedinou baterii AA. Obě zařízení jsou pak vybaveny LED indikací sloužící pro informaci uživatele o nízkém stavu baterie a nutnosti brzké výměny. Pro připojení tohoto bezdrátového setu k PC slouží jeden USB pico přijímač a tak myš i klávesnice obsadí pouze jednu USB pozici.

Doporučená koncová cena bílého setu Genius SlimStar i8050 je 490 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení