Menu

Disney+ láká na časově limitovanou slevu: první měsíc zaplatíte jenom pár korun

15.09.2022 13:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Disney+ láká na časově limitovanou slevu: první měsíc zaplatíte jenom pár korun

Disney+ láká na časově limitovanou slevu: první měsíc zaplatíte jenom pár korun | foto: Thibault Penin / Unsplash

Streamovací platforma Disney+ je dostupná na českém trhu od 14. června 2022 a okamžitě po vstupu na trh se stala oblíbenou platformou pro nové uživatele. Pokud vás služba baví, můžete si nyní dopřát první měsíc za zlomek ceny.

Standardní cena po vstupu na český trh je 199 Kč měsíčně, anebo 1990 Kč ročně. Za tuto cenu dostanete maximální možnou kvalitu (4K, HDR a kvalitní zvuk Dolby) a možnost streamovat až na čtyřech zařízeních najednou – například na mobilu, počítači, tabletu a chytré televizi.

Disney+ za 49 Kč

Možná vás ale udivilo, že služba na svém startu nenabízela žádnou výhodnou slevu pro první zákazníky, ani nic podobného – třeba bezplatný přístup na první měsíc. V tom se odlišuje od Netflixu nebo HBO Max, protože obě služby měly nějaký speciální přístup pro první zákazníky.

Tento rest však Disney+ dodělává rovné tři měsíce po vstupu na trh. Aktuálně totiž v globálním měřítku nabízí slevu na první měsíc pro nové, ale i stávající (či navracející sěe) zákazníky. Pokud se nyní zaregistrujete na oficiálních stránkách Disney+, získáte první měsíc za 49 Kč včetně DPH. Další měsíc se již bude strhávat běžná částka 199 Kč. Stále pak platí možnost pořídit si celoroční tarif s cenou 1990 Kč. Ale pozor, nabídka je omezena jenom do 19. září. Pokud máte zájem, moc neváhejte.

Vyplatí se?

Nabízí se ale otázka – vyplatí se vůbec Disney+ za tyto peníze, třebaže se slevou? Služba nabízí vcelku širokou škálu pořadů pro všechny možné věkové i cílové skupiny. Pro ty nejmenší jsou tu pohádky z Walt Disney Pictures nebo Pixar. Akčně laděným divákům přijde vhod Star Wars nebo většina pořadů z univerza Marvel.

Nechybí ani dokumenty National Geographic či pořady televize Star, jako jsou seriály American Horror Story nebo reality show The Kardashians. A pak samozřejmě desítky a stovky komedií, krimi dramat nebo třeba kompletní Simpsonovi, včetně českého dabingu.

Zdroj: Disney+

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení