Menu

Dnes na náš trh vstoupily mobily Motorola Moto e5 a e5Plus

04.06.2018 18:11 | Milan Loucký + Přidat komentář
Dnes na náš trh vstoupily mobily Motorola Moto e5 a e5Plus

Dnes na náš trh vstoupily mobily Motorola Moto e5 a e5Plus | foto: CHIP

Smartphony Motorola Moto e⁵ a Motorola Moto e⁵ Plus jsou nástupci úspěšné rodiny telefonů Motorola Moto e⁴.

Nový smartphone Motorola Moto e⁵ je navržen tak, aby uživatelé získali více za méně peněž – baterie s celodenní výdrží, 5,7palcová obrazovka Max Vision s rozlišením 1440 x 720 pixelů, zadní 13MPx fotoaparát a rychlý čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 425 a Android 8.0, Oreo. Motorola Moto e⁵ se bude prodávat ve dvou barevných provedeních – Flash Gray a Fine Gold, v Dual SIM provedení. Verze s 2 GB pamětí RAM a 16 GB vnitřním uložištěm bude dostupná za cenu 3790 Kč.

Motorola Moto e⁵ Plus (na úvodním obrázku) disponuje 5000 mAh baterií s výdrží 1,5 dne, šestipalcovou obrazovkou Max Vision a 12megapixelovým fotoaparátem s laserovým automatickým zaostřováním. Fotoaparát využívá okamžité zaostření díky technologii laserového automatického zaostřování. Přední pětimegapixelový fotoaparát na selfie zachytí vás i vaše přátele v denním i nočním světle.

Rychlý čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 425 a Android 8.0, Oreo, se starají o rychlý chod smartphonu. Motorola Moto e⁵ Plus bude dostupná ve dvou barevných vyhotoveních (Flash Gray, Fine Gold) v Dual SIM provedení. Verze s 3 GB pamětí RAM a 32 GB vnitřním úložištěm bude dostupná za cenu 4799 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení