Menu

Dnes vychází největší update v historii hry World of Tanks

21.03.2018 17:16 | Milan Loucký + Přidat komentář
Dnes vychází největší update v historii hry World of Tanks

Dnes vychází největší update v historii hry World of Tanks | foto: CHIP

World of Tanks 1.0 představuje celou řadu zásadních změn včetně zbrusu nové grafiky a hudebního doprovodu.

Dlouho se o verzi 1.0 mluvilo, psalo i spekulovalo. Nyní ten okamžik nastal a hra World of Tanks dostává nejdůležitější, největší a nejzásadnější update ve své dosavadní historii. Nový update World of Tanks 1.0 startuje v Evropě a severní Americe dnes a hráčům se představí současně i zbrusu nový engine Core, pod nímž hra na PC poběží. Totálně přepracované mapy – nyní jich je 29, předělaná bojiště, absolutně úžasný nový soundtrack, který byl představen minulý týden naživo v pražském Divadle Archa a nová mapa Glacier. Nový update 1.0 vychází v partnerství se společností Intel Corporation, což znamená především technologický pokrok a výrazné vylepšení herního zážitku.

„Aktualizace 1.0 zlepšuje základní technologii hry a zavádí in-house vyvinutý Core engine,“ řekl MIloš Jeřábek, vývojový ředitel PC World of Tanks. „Díky tomu jsme nyní schopni zdokonalit nejen celou hru, ale také zajistit, aby World of Tanks byla v nadcházejících letech stále zábavnou a dokonalou hrou.“

Update 1.0 je jednoznačně největším krokem ve vývoji hry a je proto důvod pořádně oslavovat. Současně s vydáním nového rozšíření je zahájena dvoutýdenní oslava nazvanou Grand Extravaganza. Od 23. března do 6. dubna mohu hráči získat mnohem více herních bonusů a stejně tak i ceny od společnosti Intel.

Společně s větší vizuální věrností, aktualizace 1.0 přidává zbrusu nový hudební doprovod. Každá lokace ve hře dostává svoje vlastní téma, které dokonale rezonuje s jeho nastavením a vytváří tak jedinečnou atmosféru pro každé bojiště. Hudební soundtrack vydává společnost Sony Music

Společně s větší vizuální věrností, aktualizace 1.0 přidává zcela nový dynamický zvukový doprovod. Každé umístění ve hře dostane své vlastní téma, které rezonuje s jeho nastavením a vytváří tak jedinečnou atmosféru pro každé bojiště. Vydáno společností Sony Music Enternatiment. Oficiální soundtrack bude k dispozici zdarma na všech hudebních platformách.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení