Menu

Dostupný kompakt BenQ E1465

26.07.2011 14:27 | Redakce Chip + Přidat komentář
Dostupný kompakt BenQ E1465

Dostupný kompakt BenQ E1465 | foto: CHIP

Společnost BenQ uvádí na trh nový kompaktní fotoaparát s doporučenou cenou 1 800 Kč. Novinka nese označení E1465, disponuje 14Mpx rozlišením, makrorežime pro přiblížení až do 5 cm, 27mm širokoúhlým objektivem, nahráváním videa v kvalitě 720 p a ISO s hodnotou až 6400.

Fotoaparát podle výrobce umožňuje snadnou tvorbu panoramatických snímků. Panoramatický režim fotoaparátu se vyznačuje snadným a intuitivním ovládáním, které umožňuje zachytit efektní snímek horizontu bez vynechání jediného detailu a vytvořit tak spojením dvou až tří obrázků jedinou „bezešvou“ fotografii. V průběhu zachycování požadované přírodní či městské scenérie je uživatel fotoaparátem E1465 provázen krok za krokem.

Přiblížení fotografovaných objektů umožňuje režim super makro, v němž se lze k předmětu vizuálního zájmu přiblížit až na pět centimetrů. Rozšíření úhlu pohledu fotografovaného je překvapivě snadné s použitím 27 mm širokoúhlého objektivu.

Zajímavá je také nabídka speciálních efektů. Funkce LOMO podporuje zachycení nálady okamžiku, použití efektu „rybího oka“ poskytuje širokoúhlý, polokulový záběr fotografovaného předmětu. BenQ E1465 umí vytvářet záznamy pro uživatele zajímavých a důležitých okamžiků, a to jak pomocí koláží z pořízených snímků, tak i v podobě videa s HD rozlišením 720p.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení