Menu

Dům pod palcem

04.12.2015 11:40 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Dům pod palcem

Dům pod palcem | foto: CHIP

Firma ELKO EP rozšířila rodinu svých Chytrých sad iNELS. K již dříve uvedeným přibyla další s názvem Dům pod palcem.  Umožní vám řídit provoz elektrospotřebičů, osvětlení, vytápění apod. 

Chytrá sada je balíček s vybranými prvky chytré elektroinstalace iNELS, Smart Home&Building Solution. Tento systém dokáže propojit a řídit provoz elektrospotřebičů, osvětlení, vytápění, hudby nebo kamer celého domu, kanceláře, nebo třeba hotelu. Celou elektroinstalaci nemusíte měnit najednou. Můžete se postupně seznamovat s jednotlivými částmi a ty postupně rozšiřovat a doplňovat dle finančních možností.

Dům pod palcem obsahuje: chytrou RF krabičku, kameru, barevnou bezdrátovou žárovku, bezdrátovou spínanou žárovku. Prostřednictvím aplikace, kterou si stáhnete do mobilního telefonu, můžete ovládat světla, větrání, klimatizaci, topení nebo dokonce sledovat, co se děje v domě, když jste na dovolené. Podrobnější informace najdete zde. Sadu Dům pod palcem lze pořídit za 8 499 Kč. Česká společnost z Holešova ELKO EP všechny produkty vyrábí a vyvíjí.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Zkušenost s inelsem

  Reakce na Gabriela P.: Dobrý den, my máme tento systém už pár let doma a musím říct, že opravdu tam nějaká ta úspora bude. Z elektřiny nám vrací přeplatky větší než kdy dřív. Je to opravdu velice pohodlné užívání domácnosti, které můžu doporučit.

  Reagovat na komentář

  Bráchovi chci pořídit tuhle sadu, protože je tam rovnou kamerka i žárovka. Popis zní dobře, ale přeci jen to není zrovna nejlevnější… má s touhle sadou někdo praktické zkušenosti?

  Reagovat na komentář

  dům pod palcem

  Tahle sada je myslím nejlepší k tomu, aby si člověk tzv. osahal bezdrátové ovládání spotřebičů a světel. Tyhle věci trochu sleduju a je fajn, že se to konečně dostává do povědomí.

  Reagovat na komentář

  zkušenosti s iNELS

  Začínáme stavět dům a pomalu se poohlížíme po možnostech vytápění a osvětlení… Řešení iNELS mi přijde velmi zajímavé a praktické. Byli jsme na návštěvě u známých, kteří mají od Elko ep řešení stmívacího osvětlení a je to super – líbí se mi možnost ovládání přes aplikaci z mobilu, ráda bych takto ovládala i vytápění.
  Máte někdo zkušenosti s komplexním řešením od iNELS? Uspořili jste i na platbě za elektřinu? Přece jen bych ráda nějaké reference, než zainvestujeme­. Díky!

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení