Menu

Dva odolné telefony s IP 67

15.10.2012 12:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Dva odolné telefony s IP 67

Dva odolné telefony s IP 67 | foto: CHIP

Společnost CAT začíná na českém trhu nabízet dva nové odolné telefony. Modely CAT B10 a CAT B25 splňují podmínky certifikace IP 67 a jsou tedy proti nepříznivému počasí poměrně dobře zabezpečeny.

 

 

 

Robustní model CAT B10 je plnohodnotný smartphone s operačním systémem Android, 3,2palcovým displejem s rozlišením 480 x 320 pixelů a ochranným bezpečnostním sklem Asahi Strengthened Glass. Telefon pohání 800MHz procesor  Qualcomm  napájený baterií s kapacitou 2 000 mAh. CAT B10 navíc podporuje technologii Dual SIM pro uživatele se dvěma telefonními čísly. Telefon CAT B25 je určen uživatelům, kteří preferují standardní ovládání tlačítky. Model CAT B25 rovněž vyhovuje standardům ochrany IP 67 proti prachu, špíně, tvrdým nárazům, mrazu a vodě. Stejně jako model CAT B10 je i CAT B25 vybaven sloty pro dvě SIM karty. Součástí balení obou telefonů je praktické příslušenství v podobě karabiny k přichycení telefonu, magnetického kompasu, šroubováku pro snadnou výměnu baterie a SIM karty a handsfree sady se sluchátky.

Oba modely jsou do konce října exkluzivně v prodeji v obchodní síti Datart. Cena CAT B25 je 2 990 Kč a smartphone CAT B10 je v prodeji za 8 990 Kč. Od listopadu budou oba telefony k dostání také u dalších prodejců spotřební elektroniky.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení