Menu

Dva v jednom od Dellu: Latitude 7400

10.01.2019 08:51 | Milan Loucký + Přidat komentář
Dva v jednom od Dellu: Latitude 7400

Dva v jednom od Dellu: Latitude 7400 | foto: CHIP

Lidé stále zvyšují své požadavky na technologie. Vyžadují přenositelnost a různé možnosti připojení bez obětování výkonu, a zařízení, které je hezké a pohotově reaguje. Nový model Latitude 7400 2-in-1 to vše poskytuje. Navíc nabízí šestý smysl – je připraven dříve, než se ho uživatel dotkne.

Toto zařízení 2v1 je prvním počítačem na světě, který používá senzor vzdálenosti podporovaný technologií Intel Context Sensing Technology, a je vybaveno funkcí ExpressSign-in, která zjistí přítomnost uživatele, probudí systém a okamžitě provede snímání pro rozpoznání obličeje, používané k přihlášení pomocí funkce Windows Hello. A když si uživatel udělá přestávku a vzdálí se, zařízení to rozpozná a uzamkne se, aby šetřilo energii baterie a zajistilo bezpečnost.

Model Latitude 7400 2-in-1, který obdržel ocenění CES 2019 Innovation Honoree, je nejmenší komerční 14" zařízení 2v1 na světě. Díky kloubu s proměnným momentem lze snadno otevřít a je nabízen s novým strojově upraveným hliníkovým povrchem v titanově šedé barvě. Bude také prvním modelem řady Latitude, který bude používat obal vyrobený společností Dell z recyklovaného plastového odpadu z oceánu.

Inženýři společnosti Dell odmítli navzdory malým rozměrům obětovat výkon, výdrž baterie, konektivitu, porty či důvěryhodné funkce IT. Ve skutečnosti se na základě předběžného testování očekává, že toto zařízení Latitude poskytne nejdelší výdrž baterie ve své třídě. Je zkonstruováno tak, aby jej bylo možné na jediné nabití používat až 24 hodin a technologie ExpressCharge od společnosti Dell umožňuje dobít baterii na 80 % kapacity za pouhou hodinu.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení