Menu

eBay.cz nabízí zboží z Číny a Hogkongu

09.06.2011 14:07 | Redakce Chip + Přidat komentář
eBay.cz nabízí zboží z Číny a Hogkongu

eBay.cz nabízí zboží z Číny a Hogkongu | foto: CHIP

Od května 2011 společnost eBay rozšířila nabídku zemí, ze kterých mohou zákazníci nakupovat zboží na českém Mezinárodním obchodním portálu www.eBay.cz. Nově se možnost nákupu rozšířila o zboží z Číny a Hongkongu, zákazníci tedy mají nyní na výběr zboží z pěti populárních eBay tržišť: USA, Velké Británie, Německa, Číny a Hongkongu.

Nově mají také uživatelé možnost využít tzv. Rychlého náhledu. Ten umožňuje získat důležité informace o vybraném zboží, aniž byste museli opustit seznam vyhledaných předmětů. Stačí, abyste u vyhledané položky kliknuli na tlačítko Rychlý náhled. Otevře se malé okénko s informacemi o prodávajícím, jeho hodnocení, země a město, odkud bude zboží zasíláno. Zobrazí se také, zda se jedná o nové či použité zboží, jeho cena, náklady na dopravu do České republiky a všechny fotografie produktu. Pro návrat k seznamu vyhledaného zboží jednoduše okno Rychlého náhledu zavřete.

V březnu loňského roku společnost eBay oficiálně uvedla české stránky Mezinárodní obchodní portál eBay  www.eBay.cz, které byly ve zkušebním provozu již od podzimu 2009. Na těchto stránkách najdete zboží, které se prodává na amerických (www.eBay.com), britských (www.eBay.co.uk), německých tržištích (www.eBay.de) a nově také zboží z Číny a Hongkongu.  V prvním kvartálu roku 2011 nakoupili uživatelé českých stránek o 6,7% položek více oproti prvnímu kvartálu roku 2010. Zákazníci nejvíce nakupují v kategoriích Oblečení a doplňky a také Elektronika. Mezinárodní obchodní portál eBay funguje kromě České republiky také v Dánsku, Finsku, Řecku, Maďarsku, Norsku, Portugalsku, Rusku a Švédsku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení