Menu

Elementy v nové verzi

03.10.2012 11:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Elementy v nové verzi

Elementy v nové verzi | foto: CHIP

Úpravy, organizování a sdílení fotografií jsou podle Adobe snadnější díky přepracovanému uživatelskému rozhraní nových aplikací Photoshop Elements 11 a Premiere Elements 11.

Společnost Adobe Systems oznámila uvedení produktů Adobe Photoshop Elements 11 a Adobe Premiere Elements 11. Jde o nové verze spotřebitelského softwaru pro úpravu fotografií a videa. Photoshop Elements 11 nabízí řešení pro editaci, organizaci a sdílení fotografií, zatímco Adobe Premiere Elements 11 nabízí snadnou tvorbu domácího videa.

Photoshop Elements 11 a Adobe Premiere Elements 11, které jsou k dispozici jako balík nebo jako samostatné produkty, poskytují nástroje pro zjednodušení úprav a přetváření všedních snímků a videí

V nové verzi bylo kompletně aktualizované grafické rozhraní se stejným engine, jako má Adobe Photoshop . Obsahuje snadno ovladatelné editační režimy Quick, Guided a Expert; možnosti úprav jedním klepnutím; užitečný panel Action a velké, tučné ikony

Podle Adobe můžete snadno a intuitivně organizovat fotografie podle osob, míst (prostřednictvím určení a zaznamenání polohy na Google Maps), nebo událostí. Díky novému nástroji Guided Edits (Průvodce úpravami) je snadné vytvářet efekty jako tilt-shift, vinětace a high and low-key. Fotografie a video můžete sdílet prostřednictvím e-mailu, Facebooku, YouTube, Vimeo a jiných služeb.

Software Adobe Photoshop Elements 11 a Adobe Premiere Elements 11 pro Windows a Mac je k dispozici na adrese www.adobe.cz. Balík Photoshop Elements 11 & Premiere Elements 11 stojí 150 EUR včetně DPH. Samostatné aplikace stojí 99,60 EUR včetně DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení