Menu

emporiaELEGANCE a emporiaSOLID

15.02.2010 13:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
emporiaELEGANCE a emporiaSOLID

emporiaELEGANCE a emporiaSOLID | foto: CHIP

Rakouská rodinná firma Emporia dnes na světovém GSMA kongresu v Barceloně představila světu dva nové modely - emporiaELEGANCE a emporiaSOLID.

Ty, stejně jako ostatní telefony z dílny Emporie, charakterizuje jednoduchost a snadné ovládání. Zcela nově však Emporia přichází s rozlišením uživatelů, pro něž jsou nové modely určeny.

emporiaELEGANCE

Přestože je používání tohoto telefonu velmi snadné, jedná se o designový model, který je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. K dostání bude ve třech barevných provedeních - bílé, černé a bronzové. V nabídce samozřejmě nechybí odpovídající příslušenství - stolní nabíječka s reproduktorem, nabíječka do auta, kožené pouzdro i pouzdro se sponou na opasek. Zanedlouho bude nabízena i verze s nouzovým tlačítkem diskrétně umístěným na zadní straně přístroje. Toto tlačítko bude fungovat stejně jako u dobře známého modelu emporiaLIFEplus. V případě nouze telefon vytočí až pět předem nastavených čísel.

emporiaSOLID

Model emporiaSOLID je ideálním partnerem pro velmi aktivní seniory. Jedná se o jednoduchý, odolný a spolehlivý telefon, který je vhodným společníkem při jakýchkoliv venkovních aktivitách. Uživatelé se mohou spolehnout, že emporiaSOLID něco vydrží. Odolá pádu na zem, vodě i nečistotám. Díky výjimečně silnému vibračnímu vyzvánění uživatelé nezmeškají žádné hovory ani příchozí SMS zprávy. emporia SOLID je samozřejmě vybaven nouzovým tlačítkem a je kompatibilní s naslouchátky.

Barevný OLED displej

Oba modely model jsou vybaveny velkými tlačítky a barevným OLED displejem. Slovo OLED je zkratkou z anglického „organic light emitting diode" (dioda vydávající organické světlo). Tyto diody mají mnohé výhody - při vysokém jasu nabízejí zároveň i výrazný kontrast.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení